Return to Циклові комісії

КОМІСІЯ «Комп’ютерних технологій»

Емблема_КС

ПРО  КОМІСІЮ

 

Комісія є випускною за освітньою програмою «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж». Однак викладачі комісії також працюють з усіма здобувачами освіти інших спеціальностей з першого курсу при вивченні обов’язкового предмету «Інформатика».

Надалі основна діяльність викладачів комісії націлена на підготовку фахівців спеціальності «Комп’ютерна інженерія». Під керівництвом наших викладачів здобувачі освіти вивчають наступні дисципліни:

 • Алгоритми і методи обчислень

 • Архітектура комп’ютерів

 • Комп’ютерна електроніка

 • Комп’ютерна логіка

 • Комп’ютерна схемотехніка

 • Комп’ютерні системи і мережі

 • Мікропроцесорні системи

 • Надійність, діагностика та експлуатація комп’ютерних систем і мереж

 • Операційні системи

 • Периферійні пристрої

 • Програмування

 • Системне програмування

 • Технології WEB-дизайну

Вивчення дисциплін проходить з застосуванням новітніх технічних засобів та аудиторно-лабораторного фонду коледжу.

 

Під керівництвом викладачів комісії здобувачі освіти засвоюють теоретичний матеріал, виконують лабораторні роботи з вищезазначених дисциплін, проходять навчальну комп’ютерну практику і практику з програмування, а також виконують курсову роботу з дисципліни «Програмування» та курсовий проєкт з дисципліни «Комп’ютерні системи і мережі».

По завершенню свого навчання здобувачі освіти під керівництвом викладачів комісії виконують та захищають дипломні роботи.

Крім цього, викладачі комісії викладають спеціальні дисципліни здобувачам, які навчаються на інших спеціальностях:

– ЕОМ та мікропроцесори

– Обчислювальна техніка та мікропроцесори

– Обчислювальні та МП пристрої в електронних апаратах

– Цифрова техніка та мікропроцесори

Викладання ведеться за допомогою сучасної спеціалізованої літератури, а також з використанням власних методичних розробок викладачів комісії, які неодноразово ставали кращими методичними розробками коледжу.

Наша комісія веде вдале співробітництво з кафедрами «Інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії» і «Програмного забезпечення комп’ютерних систем» Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» в двох напрямах.

Перший напрям співробітництва – випускники коледжу продовжують отримувати подальшу вищу освіту за спеціальністю 123 Комп’ютерна інженерія в лавах НТУ.

Другий напрям – Академія Cisco. Викладачі випускної комісії «Комп’ютерних технологій» також є інструкторами Cisco Networking Academy від коледжу, що дає змогу нашим здобувачам отримувати сучасні технічні знання та сертифікати по закінченню проходження навчання в академії.

 


CISCO Networking Academy

Logo-Cisco-PRINT На базі комісії в кабінеті № 308 «Архітектура комп’ютерів. Комп’ютерні системи і мережі» вже кілька років функціонує філія Міжнародної Академії
«C I S C O   N e t w o r k i n g A c a d e m y», де здобувачі освіти коледжу за власним бажанням проходять навчання за курсом «IT Essentials». По закінченню навчання отримують сертифікат.

 

sertificate-1


Microsoft

microsoft ukraine

Наша комісія веде співробітництво в сфері освіти з Міжнародною корпорацією «Microsoft». Регіональний представник корпорації по Дніпропетровській області Роман Рудюк, підтримує Наш коледж спеціалізованою літературою від «Microsoft» розробленою саме для закладів освіти України.

 

 


 

СКЛАД КОМІСІЇ

Дворніченко Нінель Федорівна

Голова комісії, викладач вищої категорії

Дворніченко

Бурліков Юрій Володимирович

Завідуючий відділенням, викладач першої категорії

burlikov-1

Вороніна Світлана Володимирівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач вищої категорії, викладач-методист

Вороніна

Грабовчак Тетяна Вікторівна

Викладач вищої категорії, викладач-методист

Житченко Ірина Миколаївна

Викладач вищої категорії

Житченко

Олійник Ольга Юріївна

Викладач вищої категорії, доктор технічних наук, доцент

Правда Антон Андрійович

Викладач

     

Цапко Дмитро Васильович

Викладач


 

ДИПЛОМУВАННЯ

Дипломування є невід’ємною завершальною частиною навчання в коледжі. Наші майбутні випускники, здобувачі IV курса, з кожним роком розробляють все цікавіші дипломні роботи, переважна більшість з яких мають практичне втілення в різних сферах технічного життя коледжу.

Розробка дипломних робіт виконується під наглядом професійних фахівців – керівників дипломних робіт нашої комісії, які в будь-який момент надають кваліфіковану допомогу дипломникам.

Захист дипломних робіт зазвичай відбувається на належному професійному технічному рівні.

 


 

 

 

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/education-process/ck/sds1020

Залишити відповідь