Return to Циклові комісії

Комісія суспільно-економічних дисциплін

 

Члени циклової комісії:
Потапенко 2 копия

Потапенко Оксана Андріївна – голова циклової комісії, викладач вищої категорії, має звання «викладач-методист». За роки праці в технікумі-коледжі випустила групи Радіотехнічного відділення № 40, 60, 26, 59, 20, 68, й зараз є класним керівником групи 6.

Викладає предмети/дисципліни «Всесвітня історія», «Історія України», «Людина і Світ», «Основи філософських знань (філософія, релігієзнавство)».

Базылева Н.Н. копия

Базилєва Наталя Миколаївна – викладач І категорії, класний керівник групи № 3 відділення Радіозв’язку. Викладає предмети/дисципліни «Економічна теорія», «Економіка промисловості», «Економіка та організація виробництва», «Основи маркетингу та менеджменту», керує написанням курсових робіт.

1

Водостой Тетяна Анатоліївнавикладач культурології

Викладає дисципліну «Художня культура (культурологія)». Керівник клубу коледжу.

2

Воробйова Валерія Вітольдівна – викладач економічних дисциплін: «Основи підприємництва», «Економічна теорія». Завідуюча учбовою частиною.

Домнина

Домніна Галина Сергіївна – магістр історії, викладач ІІ категорії, класний керівник групи № 17 відділення Радіозв’язку.

Викладає предмети/дисципліни «Всесвітня історія», «Історія України», «Людина і Світ», «Соціологія».

Марущак 2012 копия

Марущак Мар’яна Степанівна – викладач вищої категорії, має звання «викладач-методист». Викладає предмети/дисципліни «Історія України».

Чирва 2013 копия

Чирва Лідія Іванівна – викладач вищої категорії.

Викладає предмети/дисципліни «Економіка промисловості», «Основи підприємства», «Економіка і планування виробництва», «Економіка та організація виробництва», керує написанням курсових робіт та економічним розділом дипломних робіт.

Юшин копия

Юшин Павло Борисович – викладач І категорії, класний керівник групи № 15 Радіотехнічного відділення.

Викладає предмети/дисципліни «Всесвітня історія», «Політологія», «Соціологія».

 

 

Викладачі комісії працюють зі студентами з першого курсу по четвертий, їх увагою охоплені як новачки, вчорашні школярі-дев’ятикласники, так і випускники. Ми викладаємо нашим студентам історію, основи філософії, правознавства, економічної теорії, маркетингу та менеджменту, культурологію, політологію, соціологію.

Наші предмети і навчальні дисципліни є світоглядними, гуманітарними – в центрі уваги вивчення завжди є людина і її світ, тому ми намагаємося наблизитися до студентів завжди враховуючи їх емоції та почуття. Кожен викладач передає не тільки свої знання і досвід, але й виховує, допомагає молоді знайти життєві орієнтири, своє місце в світі, не розгубитися в дорослому житі. Набуті знання та переконання стануть в нагоді нашим випускникам в подальшому і, мабуть, вони пригадають наші уроки.

 


З ОСТАННІХ НОВИН

3

У квітні 2016 року серед коледжів, технікумів міста й області відбулися олімпіади – змагання з соціології на тему: «Гендерна соціологія».

Під керівництвом викладача Домніної Галини Сергіївни наші кращі студенти ІІІ курсу, групи № 13 – Боровик Микита та Сєркін Михайло отримали ІІ та ІІІ місце. Вітаємо наших переможців!

4

Дякуємо за активну участь в олімпіаді студентів

Доманського Владислава – група 1, IV курс;

Кузьміна Євгена – група 4, IV курс;

Ільїна Олексія – група 21, ІІ курс;

Щербіну Алісу – група 13, ІІІ курс.

 

Олімпіада складалася з кількох частин:

  • Тестування з теорії соціології;

  • Написання звіту з соціологічного дослідження – творчої роботи на тему: «Ідеальна родина очима молоді»;

  • Захист та презентація кращих дослідних робіт.

 

 

Цікаві факти з проведеного анкетування на тему: «Ідеальна родина очима молоді» серед студентів ДРПБК

image13

Отже, ця діаграма свідчить перш за все про ідеали кохання, взаєморозуміння і підтримки та наявності дітей

image14

Найголовніша цінність ідеальної родини, за даними соціологічного дослідження, це любов і розуміння, що є фундаментом сім’ї.

На другому місці по значущості – здоров’я всіх членів сім’ї, що створює сприятливий морально-психологічний клімат в родині, менше стресів і депресії. Третє по значимості – терпимість і повага, щоб не було в сім’ї конфліктів.

Консервативні прагнення суспільства, виявлені в анкетуванні, існують тому, що суспільство втомилося від хаосу і лише тільки сім’я спроможна забезпечити спокій, впорядкованість, затишок.

 

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/education-process/ck/sed