Return to Циклові комісії

Комісія суспільно-економічних дисциплін

 

Члени циклової комісії:
Потапенко 2 копия

Потапенко Оксана Андріївна – голова циклової комісії, викладач вищої категорії, має звання «викладач-методист». За роки праці в технікумі-коледжі випустила групи Радіотехнічного відділення № 40, 60, 26, 59, 20, 68, 6 й зараз є класним керівником групи 32.

Викладає предмети/дисципліни «Всесвітня історія», «Історія України», «Людина і Світ», «Основи філософських знань (філософія, релігієзнавство)».

Базылева Н.Н. копия

Базилєва Наталя Миколаївна – викладач І категорії. Викладає предмети/дисципліни «Економічна теорія», «Економіка промисловості», «Економіка та організація виробництва», «Основи маркетингу та менеджменту», керує написанням курсових робіт.

1

Водостой Тетяна Анатоліївнавикладач культурології

Викладає дисципліну «Художня культура (культурологія)».

2

Воробйова Валерія Вітольдівна – викладач економічних дисциплін: «Основи підприємництва», «Економічна теорія». Завідуюча Відділенням радіозв’язку.

Домнина

Домніна Галина Сергіївна – магістр історії, викладач ІІ категорії.

Викладає предмети/дисципліни «Всесвітня історія», «Історія України», «Людина і Світ», «Соціологія».

Чирва 2013 копия

Чирва Лідія Іванівна – викладач вищої категорії.

Викладає предмети/дисципліни «Економіка промисловості», «Основи підприємства», «Економіка і планування виробництва», «Економіка та організація виробництва», керує написанням курсових робіт та економічним розділом дипломних робіт.

Юшин копия

Юшин Павло Борисович – викладач І категорії, класний керівник групи № 38 Радіотехнічного відділення.

Викладає предмети/дисципліни «Всесвітня історія», «Громдянська освіта», «Соціологія».

 

 

Викладачі комісії працюють зі студентами з першого курсу по четвертий, їх увагою охоплені як новачки, вчорашні школярі-дев’ятикласники, так і випускники. Ми викладаємо нашим студентам історію, основи філософії, правознавства, економічної теорії, маркетингу та менеджменту, культурологію, політологію, соціологію.

Наші предмети і навчальні дисципліни є світоглядними, гуманітарними – в центрі уваги вивчення завжди є людина і її світ, тому ми намагаємося наблизитися до студентів завжди враховуючи їх емоції та почуття. Кожен викладач передає не тільки свої знання і досвід, але й виховує, допомагає молоді знайти життєві орієнтири, своє місце в світі, не розгубитися в дорослому житі. Набуті знання та переконання стануть в нагоді нашим випускникам в подальшому і, мабуть, вони пригадають наші уроки.

 


Наші найкращі студенти-знавці історії України, переможці олімпіади.

 

 


 

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/education-process/ck/sed