Return to Циклові комісії

Комісія загальних електротехнічних дисциплін

0

  Однією з складових успішної підготовки студентів коледжу є отримання комплексних базових знань в циклі математичної та природничо-наукової підготовки. Комісія загальних електротехнічних дисциплін є фундаментом фізико-математичної та технічної підготовки студентів всіх спеціальностей коледжу.

  В комісії навчають таким дисциплінам як: « Основи теорії кіл», «Теорія електричних та магнітних кіл», «Теорія електричних кіл та сигналів»,«Джерела електроживлення радіоелектронної апаратури»,«Інженерна та комп’ютерна графіка», «Основи метрології та технічних вимірювань», «Метрологія та стандартизація», «Метрологія та вимірювальна техніка», «Електрорадіовимірювання». Проводиться «Навчальна електрорадіовимірювальна практика».

  Потужна науково-технічна підготовка студентів забезпечується роботою лабораторій обладнаних складною електрорадіотехнічною та вимірювальною технікою. Це лабораторії «Джерел живлення радіоелектронної апаратури», «Електрорадіовимірювань» та лабораторія «Електричних та магнітних кіл». Лекції проводяться в кабінетах «Креслення, інженерної та комп’ютерної графіки» та комп’ютерних класах.

  Про те, як проходить освітній процес на нашій цикловій комісії пропонуємо подивитися у наступному слайд-шоу.

 

 Склад комісії загальних електротехнічних дисциплін:

 

Голова комісії,

викладач вищої категорії –

Бібік Жанетта Миколаївна

Викладає дисципліни: «Основи теорії кіл», «Теорія електричних та магнітних кіл»,

«Теорія електричних кіл та сигналів». Завідуюча відділенням радіозв’язку.

3 

Викладач І категорії –

Чорний Олександр Андрійович

Викладає дисципліни: «Основи теорії кіл», «Теорія електричних та магнітних кіл».

Завідуючий лабораторії «Електричних та магнітних кіл».

1

 

Викладач вищої категорії –

Бабічева Людмила Павлівна

Викладає дисципліни: «Основи метрології та технічних вимірювань», «Електрорадіовимірювання» та проводить «Навчальну електрорадіовимірювальну практику».

 2

Викладач вищої категорії –

Білан Володимир Андрійович

Викладає дисципліну: «Джерела електроживлення радіоелектронної апаратури», проводить «Навчальну електрорадіовимірювальну практику». Завідуючий лабораторії «Електрорадіовимірювань».

 

4 
 

Викладач вищої категорії –

Білан Галина Петрівна

Викладає дисципліни: «Метрологія та вимірювальна техніка»,

«Електрорадіовимірювання» та проводить «Навчальну електрорадіовимірювальну практику». Завідує лабораторією «Джерела живлення радіоелектронної апаратури».

5 

Викладач І категорії 

Весніна Вікторія Леонідівна

Викладає дисципліну: «Інженерна та комп’ютерна графіка».

 6

 

 

Про освітню роботу комісії загальних електротехнічних дисциплін нам розповідають викладачі і студенти:

 

  Викладач Чорний Олександр Андрійович розповідає про те, як викладаються у коледжі дисципліни природничо-математичного циклу навчання «Основи теорії кіл» і «Теорія електричних та магнітних кіл».

  Викладання дисциплін «Основи теорії кіл» та «Теорія електричних та магнітних кіл» це досить цікавий напрямок роботи, тому що він поєднує глибокі теоретичні знання з електромагнетизму та конкретні інженерні навички робіт з сучасними методами аналізу та основами синтезу електричних ланцюгів.

11

  Процес викладання наразі ведеться за сучасними методиками, які засновані на застосуванні активних або інноваційних методів навчання. Знаряддям цих сучасних методик є застосування н освітньому процесі інформаційно-комунікаційних технологій. Зокрема на лекційних та лабораторних заняттях активно впроваджується використання інтерактивно-комунікативного центру.

12

  Викладання за допомогою сучасної комп’ютерної техніки забезпечує багатофункціональну передачу на аудиторію різноманітних навчальних матеріалів:

  • текстовий лекційний матеріал;
  • математичні моделі(формули);
  • таблично-графічні матеріали;
  • завдання, що вимагають самостійного розвязання задач на лекції;
  • тестові завдання, що вимагають пошуку оптимальних варіантів відповідей та ін.;
  • навчально-імітаційне моделювання за допомогою віртуальних лабораторних робіт;
  • освітні науково-популярні фільми.

Активізація лекції передбачає використання певних методичних прийомів підключення слухачів до діалогічного спілкування, яке відбувається у вигляді зовнішнього та внутрішнього діалогу.

13

Поряд з традиційними лекціями ми запроваджуємо в процес викладання дисциплін такі нестандартні форми лекційних занять як ігрові форми. Так в одній з груп комп’ютерного відділення у І семестрі цього навчального року був проведен брейн-ринг зі знань з «Теорія електричних та магнітних кіл».

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/education-process/ck/zed

Залишити відповідь