Return to Студентське самоврядування

Комітет у справах студентської молоді

У Дніпропетровському радіоприладобудівному коледжі орган студентського самоврядування має назву – Комітет у справах студентської молоді (далі – КССМ). Дата заснування – 31.08.2004 р. (на той час була назва Комітет у справах сім’ї та молоді ДРПБК).

IMG_4518

Заступник голови КССМ Євгеній Баранов, Голова КССМ Олександр Савченко та член КССМ Андрій Луговий (зліва направо). Квітень 2016 р.

Голова КССМ ДРПБК у 2015 – 2016 н.р. – Савченко Олександр Юрійович, студент групи КС-13-1/9-12 (відділення Комп’ютерних систем, ІІІ курс); його контактний телефон (095) 490-95-68, електронна адреса drpbk_alex@ukr.net

Заступники голови КССМ:

  • Баранов Євгеній В’ячеславович к.т. 097-650-55-35
  • Зайцев Юрій Віталійович к.т. 066-486-08-27

Представництво у складі педагогічної ради з числа студентів – 10 осіб. Це 14,7 % від загального складу студентів у 2015 – 2016 н.р.

Основними завданнями органів студентського самоврядування є:

  • забезпечення і захист прав та інтересів студентів під час навчально-виховного процесу;
  • забезпечення виконання студентами своїх обов’язків;
  • сприяння навчальній, творчій, спортивній діяльності студентів;
  • сприяння діяльності студентських гуртків, об’єднань, клубів за інтересами;
  • організація співробітництва зі студентами інших навчальних закладів і молодіжними організаціями;
  • участь у роботі стипендіальної комісії коледжу, роботі педагогічної ради, методичної наради кураторів груп та ради з питань попередження правопорушень;
  • проведення заходів щодо організації студентського дозвілля;
  • сприяння формуванню здорового способу життя.

КССМ ДРПБК діє згідно зі Статусом коледжу, Законами «Про освіту», «Про вищу освіту», нормативними актами МОН України,намагаючись життя студентів у нашому навчальному закладі зробити яскравим, різноманітним, творчим та відповідальним.

У 2015 – 2016 н.р. очолює КССМ Савченко Олександр, перейнявши цю відповідальну естафету від Медяника Владислава (випускника РЗ відділення 2015р.).

Протягом 2014-2015 н.р. студентський актив коледжу успішно реалізовував молодіжну політику з питань самоврядування. За результатами такої роботи Медяник Владислав та Савченко Олександр були нагороджені грамотами голови Красногвардійської районної у м. Дніпропетровську ради.

Крім того і Владислав, і Олександр – активні члени Молодіжної міської ради.

Савченко Олександр був обраний депутатом до цієї ради від нашого навчального закладу минулого навчального року. Як спортсмен, тренер на громадських засадах команди з гирьового спорту ДРПБК Олександр і в молодіжній міській раді працює у Комітеті, що дбає про успішне спортивне життя студентства нашого міста.

Також члени КССМ велику увагу приділяють культурно-естетичному вихованню нашої молоді. Вони із задоволенням беруть участь у святкових концертах, театралізованих виховних годинах, конкурсах-оглядах стіннівок.

Не забувають члени КССМ і про такі важливі справи як прибирання у парках та скверах міста, участь у різних благодійних акціях.

Так у квітні 2016 року студенти ДРПБК – члени КССМ організовували у коледжі проведення Всеукраїнської акції «Від серця до серця», за результатами якої для реанімаційного відділення дитячої лікарні студентами І-ІІІ курсів було зібрано 732 гривні. Акцію успішно провели заступник голови КССМ Зайцев Юрій, члени КССМ Козирєва Аліна та Стадник Артур.

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/education-process/studentske-samovryaduvannya/komitet-u-spravah-studentskoyi-molodi