Return to Навчальний процес

Розклад

Групи:

           

      

Дати:

           

Розклад занять на 20.01.2020, понеділок, чисельник
гр. 0  1  2  3  4 
51Фізика і астрономіяМатематика (алгебра і початки аналізу та геометрія)Біологія і екологіяФізична культура
Махинько С.В.Гусейнов Р.А.Кондратова О.О.Шапошникова О.І.
421426425ск3
52Українська літератураМатематика (алгебра і початки аналізу та геометрія)Хімія
Тиміна Л.В.Тарасенко Г.А.Лобанова С.М.
416318
53ГеографіяХіміяЗахист Вітчизни
Шеремет Н.М.Лобанова С.М.Чалий С.О.
402318324
54Біологія і екологіяЗахист ВітчизниІсторія України
Кондратова О.О.Чалий С.О.Домніна Г.С.
425324207
55Історія УкраїниФізика і астрономіяБіологія і екологія
Домніна Г.С.Махинько С.В.Кондратова О.О.
207421425
56Іноземна моваІсторія УкраїниМатематика (алгебра і початки аналізу та геометрія)Біологія і екологія
Токарєва О.В.
Хочинська О.С.
Домніна Г.С.Гусейнов Р.А.Кондратова О.О.
411
408
207426425
46Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія)Вища математикаТехнології (М2 "Креслення", М3 "Комп'ютерне проектування")
Гусейнов Р.А.Тарасенко Г.А.Рогов С.О.
Васильченко І.І.
426404
403
47Вища математикаУкраїнська літератураТеорія електричних кіл та сигналів, теорія електрозв'язку
Тарасенко Г.А.Тиміна Л.В.Чорний О.А.
416317
48Технології (М2 "Креслення", М3 "Комп'ютерне проектування")Фізична культураФізика, механіка
Рогов С.О.
Васильченко І.І.
Шапошникова О.І.Махинько С.В.
404
403
ск3421
49Фізична культураТехнології (М2 "Креслення", М3 "Комп'ютерне проектування")Українська літератураТеорія електричних та магнітних кіл
Благовещенська В.В.Рогов С.О.
Васильченко І.І.
Тиміна Л.В.Чорний О.А.
ск2404
403
416317
50Фізична культураТехнології (М2 "Креслення", М3 "Комп'ютерне проектування")Історія України
Благовещенська В.В.Рогов С.О.
Васильченко І.І.
Домніна Г.С.
ск2404
403
207
32Основи ремонту і регулювання РЕА, основи телебаченняЕкономіка промисловості, основи підприємництваФізичне виховання
Рищиковець Т.Т.Чирва Л.І.Шапошникова О.І.
304326ск3
33Інфокомунікаційні системи та мережіІноземна мова (за професійним спрямуванням)Економіка промисловості, основи підприємництва
Ліферова К.В.Хочинська О.С.Чирва Л.І.
414408326
34Звукове та телевізійне мовленняТехнічне обслуговування радіотелевізійного обладнанняЦифрова техніка та мікропроцесори
Миронов В.І.Васильченко І.А.Дворніченко Н.Ф.
009313319
35Іноземна мова (за професійним спрямуванням)Обчислювальні та МП пристрої в електронних апаратахФізичне виховання
Хочинська О.С.
Саприкіна Н.Є.
Зенченко О.П.Благовещенська В.В.
408
413
407ск2
36Надійність, діагностика та експлуатація комп. систем і мережМікропроцесорні системи
Бурліков Ю.В.Бурліков Ю.В.
303303
37Надійність, діагностика та експлуатація комп. систем і мережМікропроцесорні системиФізичне вихованняІноземна мова (за професійним спрямуванням)
Бурліков Ю.В.Бурліков Ю.В.Благовещенська В.В.Хочинська О.С.
303303ск2408
понеділок, чисельник

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/education-process/timetable