Return to Навчальний процес

Розклад

40+
Групи:

                    

 

Дати:

           

Розклад занять на 30.10.2020, п'ятниця, чисельник
гр. 0  1  2  3  4 
57Фізична культураЗарубіжна літератураЗахист УкраїниУкраїнська мова
Шапошникова О.І.Тиміна Л.В.Чалий С.О.Прощенко І.М.
58Біологія і екологіяХіміяЗарубіжна література
Кондратова О.О.Лобанова С.М.Прощенко І.М.
60Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія)Громадянська освіта (Основи економічної теорії)Зарубіжна літератураФізична культура
Коваль І.А.Діцман К.Д.Тиміна Л.В.Шарапова С.П.
61Захист УкраїниБіологія і екологіяГромадянська освіта (Основи економічної теорії)
Чалий С.О.Кондратова О.О.Діцман К.Д.
62Громадянська освіта (Основи економічної теорії)Захист УкраїниГеографія
Діцман К.Д.Чалий С.О.Шеремет Н.М.
51Біологія і екологіяТехнології (М1 "Основи підприємницької діяльності")Фізика і астрономія
Шайтанова* О.А.Воробйова В.В.Махинько С.В.
52Технології (М1 "Основи підприємницької діяльності")Фізика і астрономіяБіологія і екологія
Воробйова В.В.Свиридова Т.Д.Шайтанова* О.А.
53Українська моваФізика і астрономіяМатеріалознавство
Тиміна Л.В.Махинько С.В.Лобанова С.М.
54МатеріалознавствоМатематика (алгебра і початки аналізу та геометрія)Фізична культураФізика і астрономія
Лобанова С.М.Коваль І.А.Шарапова С.П.Свиридова Т.Д.
55Фізика і астрономіяУкраїнська літератураМатематика (алгебра і початки аналізу та геометрія)
Махинько С.В.Каліста Ю.В.Коваль І.А.
56Фізична культураБіологія і екологіяФізика і астрономія
Шарапова С.П.Шайтанова* О.А.Свиридова Т.Д.
45Українська мова (за професійним спрямуванням)Безпека життєдіяльності,основи охорони праціЕлектронні прилади та мікроелектроніка, основи автоматики
Каліста Ю.В.Куксенко О.І.Андрєєв А.С
46Електронні прилади та мікроелектроніка, основи автоматикиБезпека життєдіяльності,основи охорони праціОснови філософських знань (філософія та релігієзнавство), соціологія
Андрєєв А.СКуксенко О.І.Потапенко О.А.
47Технічна електронікаФізичне вихованняОснови філософських знань (філософія та релігієзнавство), соціологія
Карпенко О.І.Шапошникова О.І.Потапенко О.А.
48Безпека життєдіяльності,основи охорони праціРадіоелектронікаУкраїнська мова (за професійним спрямуванням)
Куксенко О.І.Антонішина М.А.Каліста Ю.В.
49Дискретна математикаОснови філософських знань (філософія та релігієзнавство), соціологіяКомп'ютерна електроніка
Вороніна С.В.Потапенко О.А.Дворніченко Н.Ф.
50Основи філософських знань (філософія та релігієзнавство), соціологіяФізичне вихованняЕлектрорадіовимірювання
Потапенко О.А.Благовещенська В.В.Бабічева Л.П.
38Економіка промисловості, основи підприємництваІнфокомунікаційні системи та мережіОснови ремонту і регулювання РЕА, основи телебачення
Базилєва Н.М.Ліферова К.В.Рищиковець Т.Т.
39Основи ремонту і регулювання РЕА, основи телебаченняЕкономіка промисловості, основи підприємництваФізичне виховання
Рищиковець Т.Т.Базилєва Н.М.Шапошникова О.І.
43Мікропроцесорні системиСистемне програмуванняФізичне виховання
Соловйова І.Ю.Карпенко О.І.Благовещенська В.В.
п'ятниця, чисельник

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/education-process/timetable