Return to Навчальний процес

Розклад

 

Групи:

             

          

Дати:

           

Розклад занять на 17.11.2017, п'ятниця, знаменник
Номер групи01234
38Основи правознавстваФізика*Вступ до спеціальності 172.101
Діцман К.Д.Махинько С.В.Нежейко В.П.
414421324
39БіологіяФізична культураГеометрія
Кондратова О.О.Копач О.І.Коваль І.А.
425ск4426
40Зарубіжна літератураОснови правознавстваБіологія
Алексєєва А.С.Діцман К.Д.Кондратова О.О.
416414425
41Іноземна моваВступ до спеціальності 171Фізика*
Саприкіна Н.Є.
Шайтанова О.А.
Миронов В.І.Махинько С.В.
413
419
324421
42Українська моваБіологіяФізична культураВсесвітня історія
Каліста Ю.В.Кондратова О.О.Благовещенська В.В.Юшин П.Б.
418425ск2201
43ГеометріяВсесвітня історіяБіологія
Коваль І.А.Юшин П.Б.Кондратова О.О.
426201425
44Фізична культураВсесвітня історія
Копач О.І.Юшин П.Б.
ск2201
32Фізика, основи технічної механікиУкраїнська літератураІнформатика
Махинько С.В.Алексєєва А.С.Єрмолаєва Л.П.
421416210
33ІнформатикаУкраїнська літератураУкраїнська мова
Єрмолаєва Л.П.Алексєєва А.С.Алексєєва А.С.
210416416
34Українська моваІнформатикаФізика
Алексєєва А.С.Єрмолаєва Л.П.Свиридова Т.Д.
416210423
35Інженерна та комп'ютерна графікаІноземна моваОснови екології
Весніна В.Л.
Рогов С.О.
Саприкіна Н.Є.
Шайтанова О.А.
Шайтанова* О.А.
212
404
413
419
407
36ФізикаУкраїнська літератураІнженерна та комп'ютерна графікаУкраїнська мова
Свиридова Т.Д.Каліста Ю.В.Весніна В.Л.
Рогов С.О.
Каліста Ю.В.
423418212
404
418
37Вища математикаФізична культураФізика
Коваль І.А.Благовещенська В.В.Свиридова Т.Д.
426ск2423
25Основи охорони праціОснови філософських знань, соціологіяРадіоприймальні пристрої
Куксенко О.І.Потапенко О.А.Дишук Л.Г.
301203213
27РадіоелектронікаМікросхемотехнікаІноземна мова (за професійним спрямуванням)Обчислювальна техніка та програмування
Соломирський П.В.Дишук Л.Г.Саприкіна Н.Є.
Шайтанова О.А.
Михайлова Л.А.
009213413
419
209
28Фізичне вихованняКомп'ютерна схемотехнікаОпераційні системи
Шарапова С.П.Дворніченко Н.Ф.Ронін Г.І.
ск1319307
30Безпека життєдіяльності,основи охорони праціОснови філософських знань, соціологіяІноземна мова (за професійним спрямуванням)
Куксенко О.І.Потапенко О.А.Саприкіна Н.Є.
Шайтанова О.А.
301203413
419
17Звукове та телевізійне мовленняТехнічне обслуговування антенно-фідерних пристроївФізичне виховання
Миронов В.І.Соломирський П.В.Копач О.І.
324009ск4
19Обчислювальні та МП пристрої в електронних апаратахКонтроль якості ВЕТКонструювання ВЕТ і САПР, основи технологіїФізичне виховання
Дворніченко Н.Ф.Рищиковець Т.Т.Антонішина М.А.Благовещенська В.В.
319304312ск2
20Економіка та планування виробництваКомп'ютерні системи і мережіСистемне програмування
Воробйова В.В.Соловйова І.Ю.Михайлова Л.А.
321308406
21Комп'ютерні системи і мережіСистемне програмуванняЕкономіка та планування виробництва
Соловйова І.Ю.Михайлова Л.А.Чирва Л.І.
308406326
22Економіка промисловостіПроектування РЕАБезпека життєдіяльності
Чирва Л.І.Сєрова Н.М.Куксенко О.І.
326321301
31Фізичне вихованняТехнологія виробництва РЕАКонтроль якості РЕАОснови правознавства
Благовещенська В.В.Антонішина М.А.Рищиковець Т.Т.Діцман К.Д.
ск2312304414
п'ятниця, знаменник

Permanent link to this article: /education-process/timetable