↑ Return to Про коледж

Print this Сторінка

Структура коледжу

СТРУКТУРА

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО РАДІОПРИЛАДОБУДІВНОГО КОЛЕДЖУ

Відділення

Спеціальність

Група

Куратор

Радіотехнічне відділення

Зав. відділення:

Шеремет

Наталя Миколаївна

тел.: (0562) 770-82-25

5.05090101 «Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв»

РТ-15-1/9-30

Свиридова Тамара Дем’янівна

РТ-15-1/11-31

Житченко Ірина Миколаївна

РТ-14-1/9-22

Рибакова Любов Михайлівна

РТ-14-1/9-24

Лисоконь Людмила Анатоліївна

РТ-14-1/9-14

Кондратова Ольга Олександрівна

РТ-13-2/9-15

Юшин Павло Борисович

172 „Телекомунікації та радіотехніка” ТР-16-1/9-32 Потапенко Оксана Андріївна
ТР-16-2/9-33 Басюк Надія Борисівна

Відділення Радіозв’язку

Зав. відділення:

Михайлова Алла Володимирівна

тел.: (0562) 770-82-25

5.05090304 «Виробництво апаратури автоматичного електрозв’язку»

ЕЗ-15-1/9-26

Сєрова Надія Миколаївна

5.05090306 «Монтаж, технічне обслуговування і ремонт обладнання радіозв’язку, радіомовлення та телебачення»

РЗ-15-1/9-25

Шайтанова Олена Анатоліївна

РЗ-14-1/9-17

Домніна Галина Сергіївна

РЗ-13-1/9-9

Коваль Ірина Анатоліївна

5.05080201 «Конструювання, виготовлення та технічне обслуговування виробів електронної техніки»

ЕА-15-1/9-27

Бурліков Юрій Володимирович

ЕА-14-1/9-19

Саленко Тамара Павлівна

ЕА-13-1/9-11

Весніна Вікторія Леонідівна

171 „Електроніка”

ЕА-16-1/9-35

Ващенко Валентина Василівна

172 „Телекомунікації та радіотехніка”

ТР-16-1/9-34

Платонова Ірина Євгенівна

Відділення Комп’ютерних систем

Зав. відділення:

Бурліков Юрій Володимирович

тел.: (0562) 770-81-58

5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж»

КС-15-2/9-28

Грабовчак Тетяна Вікторівна

КС-15-1/9-29

Прощенко Інна  Миколаївна

КС-14-1/9-20

Куксенко Ольга Іванівна

КС-14-1/9-21

Хочинська Ольга Сергіївна

КС-13-1/9-12

Махинько Світлана Володимирівна

КС-13-2/9-13

Каліста Юлія Вікторівна

123 „Комп’ютерна інженерія” КІ-16-1/9-36  Базилєва Наталія Миколаївна
КІ-16-2/9-37  Дворніченко Нінель Федорівна

Циклові комісії

Назва комісії

Голова

Суспільно-економічних дисциплін

Потапенко О.А.

Філологічних дисциплін

Каліста Ю.В.

Природничо-математичних дисциплін

Кондратова О.О.

Загальних електротехнічних дисциплін

Бібік Ж.М.

Випускна ЦК напряму підготовки «Компютерна інженерія»

Соловйова І.Ю.

Випускна ЦК напряму підготовки «Телекомунікації»

Дишук Л.Г.

Випускна ЦК напрямів підготовки «Радіотехніка» та «Електронні пристрої та системи»

Васильченко І.А.

Виробничого навчання та фізичного виховання

Васильченко І.І.

Служби

Назва

ПІБ

Номер

телефону

Навчально-методична лабораторія

Воробйова Валерія Вітольдівна

770-81-99

Відділ кадрів

Туркенич Анжеліка Євгеніївна

770-81-93

Бухгалтерія

Макаренко Надія Іванівна

770-83-33

Бібліотека

Кудрявцева Ольга Вікторівна

39-65-37

Адміністративно-господарська частина

Баранова Тамара Семенівна

770-81-87

Спортивний комплекс

Шарапова Світлана Павлівна

770-82-44

Майстерні

Бабенко Володимир Дмитрович

770-81-51

Методичний кабінет

Прощенко Інна Миколаївна

39-65-37

Їдальня

Тимофієнко Світлана Миколаївна

726-40-31

Медпункт

Подрядова Галина Іванівна

770-81-99

 

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/general/about/structure