Return to Про коледж

Структура коледжу

СТРУКТУРА КОЛЕДЖУ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ

Відділення

Спеціальність

Група

Куратор

Радіотехнічне відділення

Зав. відділення

Шеремет

Наталя Миколаївна

5.05090101 «Конструювання, Виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв»

РТ-15-1/9-30

Свиридова Тамара Дем’янівна

172 «Телекомунікація та радіотехніка»

ТР-16-2/9-33

Басюк Надія Борисівна

ТР-16-1/9-32

Потапенко Оксана Андріївна

ТР-17-2/9-39

Кондратова Ольга Олександрівна

ТР-17-4/9-44

Антонішина Маргарита Андріївна

ТР-17-1/9-38

Юшин Павло Борисович

ТР-18-2/9-46

Алексєєва Анна Сергіївна

ТР-18-1/9-45

Гордієнко Ірина Вікторівна

Відділення Радіозв’язку

Зав. Відділення

Воробйова

Валерія Вітольдівна

5.05080201 «Конструювання, виготовлення та технічне обслуговування виробів електронної техніки»

ЕА-15-1/9-27

Каліста Юлія Вікторівна

5.05090304 «Виробництво апаратури автоматичного електрозв’язку»

ЕЗ-15-1/9-26

Бібік Жанетта Миколаївна

5.05090306 «Монтаж, технічне обслуговування і ремонт обладнання радіозв’язку, радіомовлення та телебачення»

РЗ-15-1/9-25

Шайтанова Олена Анатоліївна

171 «Електроніка»

ЕА-16-1/9-35

Ващенко Валентина Василівна

ЕА-17-1/9-41

Коваль Ірина Анатоліївна

ЕА-18-1/9-48

Поволоцька Аліна Ігорівна

172 «Телекомунікаціі та радіотехніка»

ТР-16-3/9-34

Платонова Ірина Євгеніївна

ТР-17-3/9-40

Чирва Лідія Іванівна

РЗ-18-1/9-47

Дишук Леонід Григорович

Відділення Комп’ютерних систем

Зав. відділення

Бурліков

Юрій Володимирович

5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж»

КС-15-1/9-28

Грабовчак Тетяна Вікторівна

КС-15-2/9-29

Михайлова Людмила Анатоліївна

123 «Комп’ютерна інженерія»

КІ-16-1/9-36

Соловйова Ірина Юріївна

КІ-16-1/9-37

Дворніченко Нінель Федорівна

КІ-17-1/9-42

Махинько Світлана Володимирівна

КІ-17-2/9-43

Благовещенська Валентина Валентинівна

КІ-18-1/9-49

Куксенко Ольга Іванівна

КІ-18-2/9-50

Хочинська Ольга Сергіївна

 

Циклові комісії

Назва комісії

Голова

Суспільно-економічних дисциплін

Потапенко О.А.

Філологічних дисциплін

Каліста Ю.В.

Природно-математичних дисциплін

Кондратова О.О.

Загальних електротехнічних дисциплін

Бібік Ж.М.

Комп’ютерних систем і мереж

Соловйова І.Ю.

Телекомунікацій

Дишук Л.Г.

Радіотехніки, електронних приладів та систем

Васильченко І.А.

Виробничого навчання та фізичного виховання

Шарапова С.П.

Служби

Назва

ПІБ

Номер телефону

Приймальна

Златковська Марина Ігорівна

785-54-07

Вахта

 

785-53-70

     

Навчально-методична лабораторія

Шайтанова Олена Анатоліївна

785-54-13

Відділ кадрів

Туркенич Анжеліка Євгеніївна

785-54-16

Бухгалтерія

Макаренко Надія Іванівна

785-54-25

Бібліотека

Кудрявцева Ольга Вікторівна

39-65-37

Адміністративно-господарська частина

Дворніченко Сергій Григорович

770-81-87

Спортивний комплекс

Шарапова Світлана Павлівна

 

Медпункт

Подрядова Галина Іванівна

 
     

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/general/about/structure