Return to Про коледж

Структура коледжу

СТРУКТУРА КОЛЕДЖУ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ

Відділення

Спеціальність

Група

Куратор

Радіотехнічне відділення

Зав. відділення

Шеремет Наталя Миколаївна

172 Телекомунікації та радіотехніка

ТР-16-2/9-33

Басюк Надія Борисівна

ТР-16-1/9-32

Потапенко Оксана Андріївна

ТР-17-2/9-39

Кондратова Ольга Олександрівна

ТР-17-4/9-44

Антонішина Маргарита Андріївна

ТР-17-1/9-38

Юшин Павло Борисович

ТР-18-2/9-46

Весніна Вікторія Леонідівна

ТР-18-1/9-45

Шапошникова Олена Ігорівна

ТР-19-1/9-51

Чалий Сергій Олексійович

ТР-19-2/9-52

Токарєва Олена Володимирівна

Відділення Радіозв’язку

Зав. відділення

Воробйова Валерія Вітольдівна

171 Електроніка

 

172 Телекомунікації та радіотехніка

ЕА-16-1/9-35

Михайлова Людмила Анатоліївна

ЕА-17-1/9-41

Коваль Ірина Анатоліївна

ЕА-18-1/9-48

Поволоцька Аліна Ігорівна

ЕА-19-1/9-54

Тиміна Людмила Василівна

ТР-16-3/9-34

Платонова Ірина Євгеніївна

ТР-17-3/9-40

Чирва Лідія Іванівна

РЗ-18-1/9-47

Дишук Леонід Григорович

РЗ-19-1/9-53

Зенченко Оксана Павлівна

Відділення Комп’ютерних систем

Зав. відділення

Бурліков Юрій Володимирович

123 Комп’ютерна інженерія

КІ-16-1/9-36

Соловйова Ірина Юріївна

КІ-16-1/9-37

Дворніченко Нінель Федорівна

КІ-17-1/9-42

Махинько Світлана Володимирівна

КІ-17-2/9-43

Благовещенська Валентина Валентинівна

КІ-18-1/9-49

Куксенко Ольга Іванівна

КІ-18-2/9-50

Хочинська Ольга Сергіївна

КІ-19-1/9-55

Житченко Ірина Миколаївна

КІ-19-2/9-56

Грабовчак Тетяна Вікторівна

 

Циклові комісії

Назва комісії

Голова

Суспільно-економічних дисциплін

Потапенко О.А.

Філологічних дисциплін

Каліста Ю.В.

Природно-математичних дисциплін

Кондратова О.О.

Загальних електротехнічних дисциплін

Бібік Ж.М.

Комп’ютерних технологій

Дворніченко Н.Ф.

Інфотелекомунікацій

Дишук Л.Г.

Радіоелектронних приладів та систем

Васильченко І.А.

Виробничого навчання та фізичного виховання

Шарапова С.П.

 

Служби

Назва

ПІБ

Номер телефону

Приймальна

Златковська Марина Ігорівна

785-54-07

Вахта

 

785-53-70

Навчально-методична лабораторія

Шайтанова Олена Анатоліївна

785-54-13

Відділ кадрів

Снаговська Любов Віталіївна

785-54-16

Бухгалтерія

Макаренко Надія Іванівна

785-54-25

Бібліотека

Кудрявцева Ольга Вікторівна

 

Адміністративно-господарська частина

Дворніченко Сергій Григорович

 

Спортивний комплекс

Шарапова Світлана Павлівна

 

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/general/about/structure