Вітаємо з почесним третім місцем Данила Журавля

25.05.2023 відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з шахіс серед студентів та співробітників закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Від коледжу приймали участь Данило Журавель – посів ІІІ місце, та Богдан Рубанов – посів восьме місце серед усіх учасників турніру.

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6832

Як не потрапити на гачок інтернет-шахраїв

Замовляли щось в онлайн-магазині, але після оплати товару продавець раптово зник? Купували на сайті, але «адміністратори» попросили надати додаткові банківські дані? Отримали повідомлення про раптовий виграш, де потрібно оплатити певний відсоток комісії, аби його отримати? Все це – підступи інтернет-шахраїв.

Як не потрапити на їхній гачок, у рубриці Дніпропетровської обласної військової адміністрації «інформОВА».

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6796

Україна – це Європа

8 травня 2023 року Президент Володимир Зеленський підписав указ, згідно з яким відтепер щорічно 9 травня в Україні відзначатимуть День Європи. Здобувачі освіти Дніпровського фахового коледжу радіоелектроніки також долучились до святкування Дня Європи. В цей день в Брюсселі поруч з прапорами ЄС підняли стяг України. І цим самим проявили підтримку та солідарність з Україною та нашим народом. Показавши, що Україна є частиною єдиної європейської родини.

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6786

Нова конкурсна програма від компанії SEO.UA.

Компанія “SEO.UA” – один з лідерів з seo просування сайтів оголошує про початок конкурсу для учнів та студентів українських навчальних закладів. Цей конкурс має назву: “Ми самі творимо своє майбутнє”. Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень! 

Наша мета: допомогти розвитку суспільно активної молоді, яка поєднуватиме в собі високу професійну компетентність, культурну ерудицію, духовність, моральність і особисту відповідальність. Вже завтра майбутнє опиниться в руках молодих людей, тому ми прагнемо допомогти їм у визначенні вектору свого розвитку, щоб наша країна мала світле майбутнє. 

Якщо ти громадянин України, навчаєшся у українському навчальному закладі, тоді мерщій обирай тему та пиши свою конкурсну роботу. Важливо встигнути надіслати роботу до 22.06.2023 року на електронну адресу: scholarship@seo.ua. З прикладами статей, оформленням та стилістикою можна ознайомитись в блозі компанії: https://seo.ua/uk/blog

Теми для статей, та всі деталі проведення конкурсу зазначенні на сторінці гранту: https://seo.ua/uk/scholarship

Бажаємо успіхів у житті та наснаги у навчанні! 

Слава Україні! 

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6784

З Великоднем!

Шановні викладачі, здобувачі освіти та співробітники!

Щиросердечно вітаємо вас зі світлим та величним святом Великодня!

З нагоди свята бажаємо миру, перемоги Україні, спокою, благополуччя, щоб ваші оселі були наповнені теплом і затишком, життя – любов’ю і щастям, а ваші рідні завжди були здорові, даруйте одне одному повагу та турботу. Нехай Великодні дзвони, духмяна паска, писанки подарують вам святковий настрій.

Нехай Божа милість береже вас і ваших рідних від лиха і незгод, принесе милість та благословення! Зі святом!

З шаною та повагою Адміністрація Дніпровського фахового коледжу радіоелектроніки

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6776

Відео до Всесвітнього дня авіації та космонавтики

До Всесвітнього дня авіації та космонавтики викладачі комісії природничо-математичних дисциплін разом зі студентами коледжу підготували цікавий відеоматеріал, у якому послідовно представили своє бачення ракети, що несе світову загрозу, руйнування й біль, коли її використовують у військовій справі. Й ракети, без якої не було б супутникового зв’язку, метеосупутників, космонавтики, ракетобудування, яке пов’язане з дослідженням космосу.

Предмети, що викладаються на комісії є провідними для цієї галузі. Завдяки цьому відео, ви дізнаєтесь який рух лежить в основi руху ракети, чи може одноступенева ракета покинути Землю, про космічну швидкість та метал, що використовують у ракетобудуванні, про наслідки «озонових вікон» для живих організмів та багато іншого.

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6770

Перша спільна робота з кафедрою філології НТУ «Дніпровська політехніка»

Перша спільна робота філологічної комісії Коледжу радіоелектроніки та кафедри філології та мовної комунікації НТУ «Дніпровська політехніка» розпочалася символічно у 105 річницю від дня народження нашого земляка – Олеся Гончара.

Кафедра Політехніки запросила нас на лекцію. Але, як на мене, то була зустріч однодумців – залюблених у літературу людей. Обидва наші заклади освіти готують фахівців технічного спрямування, а сьогодні ми побачили науку і поезію разом.
Сьогоднішні промовці довели, що досягати можна однакових успіхів і в технічних, і в гуманітарних науках. Все залежить від мотивації і обставин. Впевнена, що не була б технічна освіта настільки повною без технаря – лірика в душі.

Після зустрічі ми роз’їхалися по своїх домівках, але повідомлення про те, чи поїдемо ми ще, отримала від усіх без виключення. А це показник, погодьтесь…

Голова ЦК філологічних дисциплін Юлія Каліста

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6744

Договір про співробітництво з НТУ “Дніпровська політехніка”

✒️ Підписали договір про співробітництво між кафедрою філології та мовної комунікації  Національного технічного університету “Дніпровська політехніка” та цикловою комісією філологічних дисциплін Дніпровського фахового коледжу радіоелектроніки.
🤝 Плануємо спільну реалізацію проєктів у сфері освітньої та наукової діяльності.

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6737

Соціальна програма Scholarship

Соціальна програма Scholarship, суть якої в безоплатній допомозі обдарованим молодим людям – загальносвітовий тренд, популярний у більшості європейських країн, Англії, Канаді та США. У країнах СНД цей напрямок теж успішно розвивається та знайшов підтримку у різних спонсорів з бізнес-середовища.

Участь у конкурсі зі Scholarship – реальний шанс за допомогою власних знань та навичок, компенсувати частково чи повністю кошти за навчання на контрактній формі. За перемогу у конкурсі (за одне із 3 призових місць) студенти отримують безповоротні грантові кошти у встановленому розмірі на свої розрахункові рахунки у ВНЗ.

Наразі відкрито 3 номінації: 

18 000 грн. – https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/
(запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events)

25 000 грн. – https://safetradebinaryoptions.com/ua/scholarship
(запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@safetradebinaryoptions.com)

22 000 грн. – https://booyya.com/scholarship/
(запитання та роботи надсилати на пошту: hello@greenforest.com.ua)

Участь повністю безкоштовна. 

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6734

День відкритих дверей – онлайн (18.03.2023)

📆 18 березня о 10:00
🌐 Онлайн, платформа Zoom

Про що буде йти мова:
🔹 Презентуємо професії, яким навчаємо
🔹 Розповімо про підготовчі курси
🔹 Познайомимо вас з колективом коледжу

Відповімо на всі питання та допоможемо обрати вектор навчання у коледжі для майбутнього вступника.

Чекаємо на вас!

Join Zoom Meeting: https://us06web.zoom.us/j/88463890805?pwd=SVJUMFhlTC9uYUVRY3hZN3Rud05KUT09

Meeting ID: 884 6389 0805
Passcode: 296115

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6707