Лис 27

Розклад екзаменів на І семестр 2015-2016 н.р. (29.12.2015 – 05.01.2016)

Група 29.12.2015 30.12.2015     04.01.2016 05.01.2016
Вівторок Середа     Понеділок Вівторок
31 Фізика Фізика     Інформатика Інформатика
Махинько С.В. Махинько С.В.     Рогов С.О Рогов С.О
Консультація Екзамен     Консультація Екзамен
14.00 9.00     14.00 9.00
421 ауд. 421 ауд.     404 ауд. 404 ауд.
17 Історія України Історія України     Математика (ДЕРЖ)  
Домніна Г.С. Домніна Г.С.     Коваль І.А.  
Консультація Екзамен     Консультація 13.30  
10.00 9.00     Екзамен 15.00  
402 уад. 402 уад.     426 ауд.  
19 Історія України Історія України     Математика (ДЕРЖ)  
Марущак М.С. Марущак М.С.     Коваль І.А.  
Консультація Екзамен     Консультація 8.30  
14.00 9.00     Екзамен 10.00  
207 ауд. 207 ауд.     426 ауд.  
20 Математика (ДЕРЖ) Математика (ДЕРЖ)     Історія України  
Лисоконь Л.А. Лисоконь Л.А.     Домніна Г.С.  
Консультація Екзамен     Консультація 8.30  
14.00 9.00     Екзамен 10.00  
424 ауд. 424 ауд.     203 ауд.  
21 Історія України Історія України       Математика (ДЕРЖ)
Домніна Г.С. Домніна Г.С.       Коваль І.А.
Консультація Екзамен       Консультація 8.30
12.00 14.00       Екзамен 10.00
402 уад. 402 уад.       426 ауд.
22 Фізика Фізика       Математика (ДЕРЖ)
Свиридова Т.Д. Свиридова Т.Д.       Коваль І.А.
Консультація Екзамен       Консультація
14.00 9.00       14.00
423 ауд. 423 ауд.       426 ауд.
24 ЕОМ та мікропроцесори ЕОМ та мікропроцесори     Укр. мова (за проф. спрямуванням)  
Дворніченко Н.Ф. Дворніченко Н.Ф.     Прощенко І.М.  
Консультація Екзамен     Консультація 8.30  
14.00 9.00     Екзамен 10.00  
319 ауд. 319 ауд.     416 ауд.  
9 Основи охорони праці Основи охорони праці       Поширення радіохвиль та АФП
Куксенко О.І. Куксенко О.І.       Гордієнко І.В.
Консультація Екзамен       Консультація 8.00
14.00 9.00       Екзамен 10.00
301 ауд. 301 ауд.       227 ауд
11 Обчислювальна техніка та програмування Обчислювальна техніка та програмування     Укр. мова (за проф. спрямуванням) Укр. мова (за проф. спрямуванням)
Михайлова Л.А. Михайлова Л.А.     Прощенко І.М. Прощенко І.М.
Консультація Екзамен     Консультація Екзамен
14.00 9.00     14.00 9.00
406 ауд. 406 ауд.     416 ауд. 416 ауд.
12 Укр. мова (за проф. спрямуванням) Укр. мова (за проф. спрямуванням)     Дискретна математика Дискретна математика
Прощенко І.М. Прощенко І.М.     Вороніна С.В. Вороніна С.В.
Консультація Екзамен     Консультація Екзамен
14.00 9.00     14.00 9.00
416 ауд. 416 ауд.     210 ауд. 210 ауд.
13 Дискретна математика Дискретна математика     Операційні системи Операційні системи
Вороніна С.В. Вороніна С.В.     Ронін Г.І. Ронін Г.І.
Консультація Екзамен     Консультація Екзамен
14.00 9.00     14.00 9.00
210 ауд. 210 ауд.     307 ауд. 307 ауд.
14 Пристрої надвисоких частот Пристрої надвисоких частот     Укр. мова (за проф. спрямуванням) Укр. мова (за проф. спрямуванням)
Гордієнко І.В. Гордієнко І.В.     Каліста Ю.В. Каліста Ю.В.
Консультація Екзамен     Консультація Екзамен
14.00 9.00     14.00 9.00
227 ауд. 227 ауд.     418 ауд. 418 ауд.
15 Схемотехніка радіотехн. пристроїв Схемотехніка радіотехн. пристроїв     Пристрої надвисоких частот  
Ващенко В.В. Ващенко В.В.     Гордієнко І.В.  
Консультація Екзамен     Консультація 8.30  
14.00 9.00     Екзамен 10.00  
229 ауд. 229 ауд.     227 ауд.  

 

Permanent link to this article: /posts/2671

Залишити відповідь