День відкритих дверей відбувся цікаво!

28 грудня цього року у нашому коледжі було проведено черговий День відкритих дверей, на який завітало чимало школярів та їхніх батьків.
DSC_2760
Абітурієнтів радо зустріли керівники коледжу розповіддю про 53-річні традиції випуску більше ніж 16 тисяч висококласних фахівців своєї справи.

DSC_2765Зокрема, директор коледжу Тіхонов Василь Андрійович розповів, що коледж має унікальну навчальну матеріально-технічну базу з  сучасними кабінетами та лабораторіями, які обладнані комп’ютерною технікою, вимірювальними приладами, радіопередавальною і телевізійною апаратурою та системами електрозв’язку.

DSC_2774Заступник директора з навчально-виховної роботи Вороніна Світлана Володимирівна говорила про те, як навички застосування програмного забезпечення та комп’ютерного проектування в навчальному процесі виводять наших студентів на сучасний рівень інноваційних технологій виробництва. Ще було сказано, що після закінчення коледжу випускники отримують диплом молодшого спеціаліста. Він надає можливість вступу у вищі навчальні  заклади ІІІ-ІV рівня акредитації відповідного напряму за скороченим терміном навчання.

Крім того, відповідальний секретар приймальної комісії Чорний Олександр Андрійович детально розповів, про строки, умови та всі нові подробиці вступної кампанії 2016 року.

 

Абітурієнти з ентузіазмом поринули у світ комп’ютерів і радіотехніки та взяли участь у екскурсії по кабінетам і лабораторіям коледжу:
DSC_2781
Школяри та їх батьки наочно впевнились в добротному оснащенні комп’ютерних лабораторій коледжу, про яке розповів завідуючий лабораторії періферийних пристроїв Бурліков Юрій Володимирович.
DSC_2784
Велике задоволення гості отримали від розповідей патріарха-викладача радіотехніки – Дишука Леоніда Григоровича в лабораторії радіоприймальних пристроїв.
DSC_2830
Сподіваємося, що цього дня до нас завітали наші майбутні студенти, а тим хто не мав змогу взяти учать у цьому заході, ми пропонуємо прийти до нас у лютому 2016 року на наступний день відкритих дверей. То ж чекаємо Вас, наші майбутні студенти!

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/2677

Залишити відповідь