Знову наш коледж радо зустрів абітурієнтів

23 квітня цього року наш коледж радо зустрів школярів та їхніх батьків.  

В цікавій бесіді, яку проводила викладач української мови і літератури Інна Миколаївна Прощенко школярам розповіли про багаторічну історію, міцний науковий фундамент і славні традиції  Дніпропетровського радіоприладобудівного коледжу

Перед батьками та школярами також виступив директор нашого коледжу – Тіхонов Василь Андрійович. Він переконливо розкрив слухачам переваги спеціальностей за якими навчаються наші студенти.

Він запевнив, що коледж надасє своїм студентам все можливе для повноцінного професійного росту і особистісного розвитку. Фундаментом цього є те, що наш коледж має унікальну навчальну матеріально-технічну базу з сучасними кабінетами та лабораторіями, обладнаними комп’ютерною технікою, вимірювальними приладами, радіопередавальною і телевізійною апаратурою та системами електрозв’язку.  

DSC_0052

Вороніна Світлана Володимирівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Вороніна Світлана Володимирівна розповіла проте, як навички застосування програмного забезпечення та комп’ютерного проектування в навчальному процесі виводять наших студентів на сучасний рівень інноваційних технологій виробництва.
Ще Світлана Володимирівна говорила про те, що після закінчення коледжу випускники отримують диплом молодшого спеціаліста. Він надає можливість вступу у вищі навчальні  заклади ІІІ-ІV рівня акредитації відповідного напряму за скороченим терміном навчання.

Крім того, відповідальний секретар приймальної комісії Чорний Олександр Андрійович детально розповів про строки, умови та всі нові подробиці вступної кампанії 2016 року.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи Миронов Василь Іванович провів цікаву екскурсію для абітурієнтів та їх батьків по затишним кабінетам та лабораторіям з складним радіотехнічним та комп’ютерним обладнанням.

 

В лабораторії систем автоматизованого курсового та дипломного проектування завідуючий лабораторії Сєров Вячеслав Васильйович показав робочі місця для виконання розрахунків функціональних пристроїв за допомогою системи схемного моделювання Circuit Maker на ПЕОМ, конструктивного розрахунку провідних елементів провідного малюнку  друкованої плати з врахуванням виробничої похибки при її виготовлені різними методами з використанням програми Electronics Labcenter.

 

В лабораторії комп’ютерної техніки, яка укомплектовані сучасними персональними комп’ютерами, викладач вищої категорії Житченко Ірина Миколаївна провела екскурс в світ інформатики та комп’ютерних технологій.
Вона натхненно розповідала як студенти всіх спеціальностей опановують роботу з офісними та прикладними програмамами, а ті студенти які спеціалізуються в комп’ютерній інженерії вивчають програмування та алгоритмічні мови, системне програмування та захист інформації.

Велике задоволення гості отримали від розповідей патріарха-викладача радіотехніки – Дишука Леоніда Григоровича.

Він показав школярам та їх батькам лабораторії радіоприймальних пристроїв, пристроїв НВЧ та антен, а також радіопередавальних пристроїв.

Але основною цікавинкою для присутніх була демонстрація виробів технічної творчості, які зробили самі туденти: це іонний двигун, альтернативні високоекономічні та компактні світлодіодні прожектори та купа інших корисних технічних пристроїв.

 

Неможливо було не показати лабораторію де студенти навчаються не тільки розбирати, а і збирати та налагоджувати комп’ютерні системні блоки, периферійні пристрої та окремі складові комп’ютерного обладнання.

Це проникнення в глибини комп’ютерних нутрощів забезпечив завідуючий лабораторії периферійних пристроїв, технічного обслуговування ЕОМ – Бурліков Юрій Володимирович.

Він емоційно та натхненно розповів відвідувачам про те, що навчаючись у нашому коледжі вони отримають найсучасніші спеціальності.

Тож приходьте до нас і ви забезпечити себе сучасними знаннями і професіями в сфері інформаційних та телекомунікаційних технологій!

Сподіваємося, що цього дня до нас завітали наші майбутні студенти, а тим хто не мав змогу взяти учать у цьому заході ми пропонуємо прийти до нас у травні 2016 року на наступний день відкритих дверей. То ж чекаємо Вас наші майбутні студенти!

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/3023

Залишити відповідь