Дні відкритих дверей у нашому коледжі – це справжнє відкриття нового світу для абітурієнтів

7 жовтня цього року наприкінці робочого тижня у нашому коледжі зібралась чимала кількість абітурієнтів з батьками та друзями. Що ж за подія спонукала завітати до нас майже півсотні гостей? Це – перший у 2016 році День відкритих дверей нашого коледжу!

st_01

Як годиться, гостей радо зустрів директор коледжу – Тіхонов Василь Андрійович. Своє спілкування він розпочав з розповіді про 55-річну історію нашого навчального закладу, традиції випуску висококласних фахівців комп’ютерної та радіотехнічної галузей.

st_02

До речі, унікальність нашого коледжу полягає в випуску фахівців самих сучасних і передових галузей техніки – інформаційної та телекомунікаційної. Такі спеціалісти затребувані всіма галузями народного господарства.

Про особливості навчання на кожній спеціальності у коледжі розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Вороніна Світлана Володимирівна.

st_03

Вона звернула увагу слухачів на важливу складову навчального процесу – отримання студентами навичок застосування програмного забезпечення та комп’ютерного проектування на всіх етапах навчання. Така перевага виводить наших студентів на сучасний рівень інноваційних технологій виробництва, а після закінчення коледжу випускники отримують диплом молодшого спеціаліста. Він надає можливість вступу у вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівня акредитації відповідного напряму за скороченим терміном навчання.

st_04

Після спілкування з адміністрацією коледжу абітурієнтів чекала цікава екскурсія з переглядом унікальної матеріально-технічної бази коледжу, з сучасними кабінетами та лабораторіями, які обладнані комп’ютерною технікою, вимірювальними приладами, радіопередавальною і телевізійною апаратурою та системами електрозв’язку.

Школяри та їх батьки наочно впевнились в сучасному оснащенні комп’ютерних лабораторій коледжу. Про лабораторію «Периферійних пристроїв» розповів завідувач відділення «Комп’ютерних систем» Бурліков Юрій Володимирович.

Абітурієнтів, які мріють про спеціальність «Телекомунікації та радіотехніка» зацікавила своїми телевізійними пристроями лабораторія «Основ телебачення», завідувач якої Рищиковець Тимур Тимофійович

st_07
Школяри, бажаючі ремонтувати комп’ютерну техніку та опановувати програмне забезпечення, уважно слухали завідувача лабораторії «Цифрових пристроїв та мікропроцесорної техніки» Роніна Генадія Ігоревича.

st_08

Велике задоволення гості отримали від розповідей патріарха-викладача радіотехніки – Дишука Леоніда Григоровича в лабораторії радіоприймальних пристроїв.

st_09

Сподіваємося, що цього дня до нас завітали наші майбутні студенти, а тим хто не мав змогу взяти учать у цьому заході, ми пропонуємо прийти до нас у наступний День відкритих дверей. То ж чекаємо Вас, наші майбутні студенти!

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/3415

Залишити відповідь