День української писемності

У середу, 9 листопада студенти та викладачі Дніпропетровського радіоприладобудівного коледжу вперше стали учасниками Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

До цієї акції долучилась і адміністрація коледжу на чолі із директором, завідуючі відділеннями, працівники бібліотеки, відділу кадрів. Подібні акції дуже важливі для сучасного покоління, адже серед молоді – це пропаганда грамотності, любові до рідного слова, патріотизму.

Викладач української мови та літератури Каліста Юлія говорить:

– У минулому році я вперше була учасницею 15, ювілейного диктанту національної єдності. Мої емоції були незабутніми, і тому цього року я вирішила запропонувати адміністрації коледжу створити свій осередок диктанту. Всеукраїнський радіодиктант – це чудова можливість не лише перевірити власні знання, а й відчути єдність з колективом студентів, викладачів, зі всією країною. Коли ти синхронно, разом з іншими, слово за словом пишеш цей диктант, емоції переповнюють.

 

Особливість даної події в тому, що разом зі студентами диктант писали і викладачі. Першим – це дало можливість перевірити власні знання, а другим- пригадати себе учнями.

 

Читальна зала не змогла вмістити всіх охочих, радіодиктант писали і в комп’ютерних аудиторіях.

Студенти в комп’ютерній аудиторії

Студенти в комп’ютерній аудиторії

 

Заступник директора з ВН Миронов та викладачі філологічної комісії після написання диктанту

Заступник директора з ВН Миронов та викладачі філологічної комісії після написання диктанту

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/3488

Залишити відповідь