Ще один день відкритих дверей відбувся цікаво!

5 листопада цього року у нашому коледжі було проведено черговий День відкритих дверей, на який завітало чимало школярів та їхніх батьків.

Абітурієнтів радо зустріли керівники коледжу розповіддю про багаторічні традиції випуску більше ніж 17-ти тисяч висококласних фахівців своєї справи.

Директор коледжу Тіхонов Василь Андрійович

Директор коледжу Тіхонов Василь Андрійович

Директор коледжу Тіхонов Василь Андрійович розповів, що коледж має унікальну навчальну матеріально-технічну базу з сучасними кабінетами та лабораторіями, які обладнані комп’ютерною технікою, вимірювальними приладами, радіопередавальною технікою, телевізійною апаратурою та системами електрозв’язку.

 
Заступник директора з навчально-виховної роботи Вороніна Світлана Володимирівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Вороніна Світлана Володимирівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи Вороніна Світлана Володимирівна говорила про те, як навички застосування програмного забезпечення та комп’ютерного проектування в навчальному процесі виводять наших студентів на сучасний рівень інноваційних технологій виробництва. Велике значення має те, що після закінчення коледжу випускники отримують диплом молодшого спеціаліста. Він надає можливість вступу у вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівня акредитації відповідного напряму за скороченим терміном навчання.

 

Абітурієнти з ентузіазмом поринули у світ комп’ютерів і радіотехніки та взяли участь у екскурсії кабінетами і лабораторіями коледжу. Екскурсія почалась з унікального музею радіо, де ветеран коледжу викладач Нежейко Віктор Петрович ознайомив гостей з рарітетними діючими експонатами перших радіоприймачів та телевізорів.

Нежейко Віктор Петрович

Нежейко Віктор Петрович

Школярі та їх батьки наочно впевнились в сучасному оснащенні комп’ютерних лабораторій коледжу. Про лабораторію «Периферійних пристроїв» розповів завідувач відділення «Комп’ютерних систем» Бурліков Юрій Володимирович.

Школярі, бажаючі ремонтувати комп’ютерну техніку та опановувати програмне забезпечення, уважно слухали завідувача лабораторії «Цифрових пристроїв та мікропроцесорної техніки» Роніна Геннадія Ігоровича.

Лабораторія «Цифрових пристроїв та мікропроцесорної техніки» Роніна Геннадія Ігоровича.

Лабораторія «Цифрових пристроїв та мікропроцесорної техніки» Роніна Геннадія Ігоровича.

Абітурієнтів, які мріють про спеціальності «Електроніка» і «Телекомунікації та радіотехніка» зацікавила своїм обладнанням лабораторія «Основ телебачення», завідувач якої Рищиковець Тимур Тимофійович продемонстрував сучасні пристрої діагностики телевізійної апаратури.

Лабораторія «Основ телебачення»

Лабораторія «Основ телебачення»

Велике задоволення гості отримали від розповідей патріарха радіотехніки, викладача Дишука Леоніда Григоровича в лабораторії радіоприймальних пристроїв, який показав переваги інтелектуального розвитку особистості студента під час його навчання.

Дишук Леонід Григорович в лабораторії радіоприймальних пристроїв

Дишук Леонід Григорович в лабораторії радіоприймальних пристроїв

Сподіваємося, що цього дня до нас завітали наші майбутні студенти, а тим хто не мав змогу взяти учать у цьому заході ми пропонуємо прийти до нас 26 листопада 2016 року о 10-00 на черговий день відкритих дверей.

То ж чекаємо Вас, наші майбутні студенти!

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/3495

Залишити відповідь