ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, ВИКЛАДАЧІВ ТА СПІВРОБІТНИКІВ КОЛЕДЖУ!!

Шановні колеги, студенти, випускники коледжів і технікумів та училищ, прирівнених до них, небайдужі українці!

21 березня 2017 року Верховною Радою України нарешті був прийнятий такий довгоочікуваний Закон «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» (щодо освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст») (реєстраційний №5240 від 06.10.2016р.).

Громадськість, яка вболівала за існування підготовки вкрай важливої середньої ланки фахівців, з полегкістю зітхнула, сподіваючись, що є час на напрацювання законодавчих проектів для розвитку та визначення окремої вагомої ланки в загальній освітянській системі коледжам та технікумам і училищам, прирівнених до них.

Проте на шляху до підписання Президентом України даний Закон (реєстраційний №5240 від 06.10.2016р.) блокується урядовцями. Блокування, на наш погляд, відбувається через наміри урядовців передати уже з другого півріччя 2017 року фінансування технікумів і коледжів на місцеве самоврядування, що призведе до руйнації цієї важливої ланки освіти. Негативними наглядними прикладами є вже події, що відбулися з професійно-технічними навчальними закладами.

З метою недопущення руйнації ВНЗ І-ІІ р.а. за рахунок псевдореформ та акцентування уваги громадськості і найвищого керівництва нашої держави в особі Президента України на сайті офіційного інтернет- представництва Президента України «ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ» 5 квітня зареєстрована та опублікована петиція №22/035625-еп «Про термінове ПІДПИСАННЯ Закону України 5240». Автор Сидора Валентина Петрівна.

Просимо Вас долучитися до голосування за дану петицію на офіційному інтернет-представництві Президента України, яке знаходиться за посиланням https://goo.gl/4tmyQ9

Враховуючи викладене вище, рекомендуємо:

  1. Ознайомити педагогічні та студентські колективи із надісланою інформацією.

  2. Підготувати групу волонтерів для допомоги громадянам (колективам, батькам, членам родин, випускникам, роботодавцям та ін.) щодо реєстрації та голосування на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України за посиланням https://goo.gl/4tmyQ9

  3. Долучитися до перепосту звернень «Підтримка Петицій» із посиланням на допоміжні матеріали. Інформація щодо голосування та актуальні новини подаватимуться у Фейсбуці в групі «КОЛЕДЖІ, ТЕХНІКУМИ УКРАЇНИ» за посиланням https://goo.gl/BOzyY9

З метою висвітлення актуальних новин та обміну необхідною інформацією просимо долучитися всіх бажаючих до групи «КОЛЕДЖІ, ТЕХНІКУМИ УКРАЇНИ» і брати активну участь в розміщенні матеріалів.

ПРОСИМО ВАС негайно інформувати викладачів, співробітників, студентів, членів їх сімей, випускників, роботодавців та усіх небайдужих про важливість підтримки даної електронної петиції Президенту України.

Петиція є дієвою, якщо вона досягає результату!

Необхідний результат 25 000 підписів,

а бажаний – більше.

При підтвердженні реєстрації та голосування листи на деяких поштових скриньках кидає в спам.

Так як часу обмаль, просимо цю роботу здійснити в максимально короткі строки, а саме 1-2 тижні.

УВАГА! Враховуючи те, що голоси з різних петицій не додаються (навіть якщо назва і текст однакові), просимо Вас НЕ СТВОРЮВАТИ НОВІ ПЕТИЦІЇ на дану тему, а підтримати існуючу!

Голосуємо за петицію, автором якої є Сидора Валентина Петрівна.

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ №22/035625-еп

Про термінове підписання Закону України № 5240

Верховна Рада України 21 березня 2017 року ухвалила Закон України 5240 “Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” щодо освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст”, яким до 2019 року врегулювала катастрофічну ситуацію, що склалась із підготовкою фахівців ОКР “молодший спеціаліст” технікумами і коледжами України.

Просимо Вас терміново підписати Закон України 5240 “Про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” щодо освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст” з метою забезпечення права молоді вільного вибору освітньої траєкторії та уникнення соціального вибуху в освітньому середовищі.

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/3762

Залишити відповідь