Радіодиктант

9 листопада, у День української писемності та мови студенти і викладачі Радіоприладобудівного коледжу м. Дніпра знову зібрались разом, щоб стати учасниками XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Викладачі філологічної комісії

Голова циклової комісії філологічних дисциплін Каліста Юлія говорить:
Цього року ми теж зібрались в компанії однодумців та долучились до заходу, який організовує Українське радіо. Це чудова можливість не лише перевірити власні знання, а й відчути єдність з колективом студентів, викладачів, зі всією країною. . Важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.

До цього заходу долучились і адміністрація коледжу, працівники бібліотеки, відділу кадрів. Подібні акції дуже важливі для сучасного покоління, адже серед молоді – це пропаганда грамотності та любові до рідного слова.

Слоган цьогорічного заходу – Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета – дуже актуальний сьогодні. Нас викладачів об’єднує мета – гідно працювати, студентів – сумлінно навчатись, адміністрацію – створювати умови для гідної роботи та навчання, підтримувати талановитих студентів та викладачів коледжу. У всіх нас єдина мета – ЄДНАННЯ.

Особливість даного заходу в тому, що разом зі студентами диктант писали і викладачі. Першим – це дало можливість перевірити власні знання, а другим- пригадати себе учнями.

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/4171

Залишити відповідь