Interpipe Tech Fest 2018

Коледж радіоелектроніки вже втретє прийняв участь в наймаштабнішій технічній події року – виставці Interpipe Tech Fest.

Діючі технічні експонати, створені на базі лабораторій «Цифрових пристроїв та мікропроцесорних систем», «Приймальних пристроїв» та «Основ телебачення» було представлено на експозиції від нашого навчального закладу.

Спеціалісти коледжу радіоелектроніки демонстрували роботу з трансформатором Тесла, двигуном Біфельда-Брауна, іонним двигуном, гарматою Гауса. Також було продемонстровано роботу пристрою для програмування RFID – міток на базі мікрокомп’ютера Arduino Uno.

Відвідувачі нашої експозиції, за два дні роботи виставки, з великою зацікавленістю не тільки спостерігали за демонстрацією роботи діючих макетів, але і приймали безпосередню участь в проведенні цікавих технічних експериментів та досліджень.

Батьки з дітьми молодшого та старшого шкільного віку проявили не менш велику зацікавленість до роботи нашої технічної експозиції, і висловлювали намір подальшого навчання в Коледжі радіоелектроніки.

Висловлюємо щиру подяку Interpipe за надану можливість участі в такому заході як Tech Fest.

А також, весь колектив Коледжу радіоелектроніки висловлює подяку наступним керівникам технічних гуртів та спеціалістів з макетного обладнання: Дишуку Леоніду Григоровичу, Роніну Геннадію Ігоровичу, Рищиковцю Тімуру Тимофійовичу, Миронову Василію Івановичу та Васильченко Ігорю Анатолійовичу.

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/4575

Залишити відповідь