З Днем освітян!

Шановні колеги-викладачі та працівники навчальних закладів і закладів науки! Прийміть сердечні вітання з нашим професійним святом – Днем освітян! Колеги освітяни – ви ті, хто своєю працею формує щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження . Щира вдячність Вам за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за талант і покликання сіяти мудрість і знання, чуйність і сердечне тепло, які Ви щедро віддаєте студентській молоді. Нехай Ваша щоденна самовіддана праця буде легкою і радісною від щирої любові до студентів та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом! Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму, натхнення і здійснення всіх мрій та задумів, щастя і довгої людської пам’яті. Щасливої Вам долі, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай успіхи і перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки на благо України. З повагою, від імені колективу коледжу радіоелектроніки, Директор                             В.А. Тіхонов

Шановні колеги-викладачі та
працівники навчальних закладів і закладів науки!

Прийміть сердечні вітання з нашим професійним святом – Днем освітян!

Колеги освітяни – ви ті, хто своєю працею формує щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження . Щира вдячність Вам за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за талант і покликання сіяти мудрість і знання, чуйність і сердечне тепло, які Ви щедро віддаєте студентській молоді.

Нехай Ваша щоденна самовіддана праця буде легкою і радісною від щирої любові до студентів та колег, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму, натхнення і здійснення всіх мрій та задумів, щастя і довгої людської пам’яті.
Щасливої Вам долі, родинного затишку, благополуччя і добра.
Нехай успіхи і перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки на благо України.

З повагою, від імені колективу коледжу радіоелектроніки,
Директор                                                         В.А. Тіхонов

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/4646

Залишити відповідь