Ярмарок вакансій – 2019

З метою створення сприятливих соціальних, економічних, законодавчих, фінансових та організаційних передумов для життєвого самовизначення й самореалізації молоді, розв’язання її нагальних проблем в Коледжі радіоелектроніки 15 березня 2019 року було проведено «Ярмарку вакансій – 2019» з залученням представників підприємств різних галузей і форм власності з використанням фото та відео матеріалів.

   У презентації – розподілі випускників коледжу взяли участь більше 10 представників роботодавців: ДФ КРРТ,   ТОВ «МЕГА ЛІНК», ТОВ СП «ЛІФТСЕРВІС ДНІПРО», ТОВ «КОНТРАКТ ПРОДРЕЗВ», ФІРМА «ВОДАФОН» Україна,  НПП «ДЖЕРЕЛО». Також перед випускниками коледжу з пропозиціями виступали представники Національної Гвардії та Національної Поліції України.

Усі запрошені керівники та роботодавці виступили перед студентами випускних курсів коледжу. Ярмарка вакансій – це найбільш ефективна платформа для спілкування роботодавців із потенційними молодими спеціалістами, які шукають своє перше робоче місце, або базу для проходження практики чи стажування.

Виступаючі, презентуючи свої підприємства, детально зупинялися на питаннях щодо вимог до кандидатів, умов праці, рівня заробітної плати, перспективи розвитку, звернули увагу випускників на вимоги до рівня кваліфікації працівників, необхідної для роботи на підприємстві та додаткових соціальних гарантій. Розповіли і про можливості кар’єрного зростання.

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/5004

Залишити відповідь