Участь у Благодійному фестивалі «Мама плюс Я 2019»

9 вересня 2019 року у м. Дніпро в Bartolomeo Best River Resort відбувся 13 Всеукраїнський Благодійний фестиваль “Мама+Я 2019” для дітей Запорізького та Дніпровського регіонів! Його мета – соціальна адаптація дітей-сиріт, їх знайомство зі світом професій, надання адресної допомоги. На цьому святі були присутні діти-сироти, прийомні родини та дитячі будинки сімейного типу, інтерактивні заклади, діти, які перебувають під опікою.

З метою профорієнтаційної діяльності викладачі та студенти нашого коледжу також брали участь у цьому заході. На одному із інтерактивних майданчиків була організована пересувна виставка – лекторій «Мотивація до знань». Викладач Дишук Л.Г. та завідувач лабораторією Ронін Г. І. демонстрували цікаві технічні експерименти, в яких мали змогу прийняти участь всі бажаючі.

Щиро вдячні за активну допомогу у проведенні Фестивалю «Мама + Я 2019» студентам – волонтерам нашого коледжу: Волошину М., Ризун К.,Шевченко Є., Мельниченко І., Максюті Р., Кухарук П., Чуриловій Д., Бутіну А., Бутусову Н., Сіренко Д., Головко Є., Коновалову К., Агашину І., Кирдан О., Юрченко Д. Протягом цілого дня вони брали участь у веселому святі із частуваннями та подарунками: облаштовували фотозони, місця проведення майстер-класів; супроводжували дітей по території для участі у творчих конкурсах, спортивних змаганнях, майстер-класах; брали участь в анімаційних іграх для дітей; надавали допомогу організаторам фестивалю.

За підсумками заходу викладачі та студенти Коледжу радіоелектроніки отримали заохочувальні дипломи учасників від організаторів фестивалю.

Дякуємо за Ваші добрі серця та позитивні емоції!

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/5287

Залишити відповідь