Привітання з 8 Березня

Шановні жінки! Щиросердно вітаю вас зі світлим святом краси та любові – Жіночим днем. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов`язане з Жінкою – берегинею роду людського. У цей святковий день щиро бажаю вам міцного здоров`я, краси та чарівності, родинного тепла та затишку. Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов`ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій і сподівань, а ваша праця йде на користь справі, дає наснагу для здійснення всіх ваших задумів. Щасливої вам жіночої долі, надійного чоловічого крила, квітів – ніжних і духмяних.

Шановні жінки!

Щиросердно вітаю вас зі світлим святом краси та любові – Жіночим днем. Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов ́язане з Жінкою – берегинею роду людського.
У цей святковий день щиро бажаю вам міцного
здоров ́я, краси та чарівності, родинного тепла та затишку. Нехай ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов ́ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій і сподівань, а ваша праця йде на користь справі, дає наснагу для здійснення всіх ваших задумів.
Щасливої вам жіночої долі, надійного чоловічого крила, квітів – ніжних і духмяних.

З повагою
Директор Коледжу радіоелектроніки                               В.А. Тіхонов

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/5895

Залишити відповідь