Міжнародне співробітництво

1 грудня 2021р. у Дніпровському фаховому коледжі радіоелектроніки відбулась зустріч керівництва закладу освіти з представниками «Асоціації U.C.M. – Italy».

Для проведення заходу до коледжу прибула італійська делегація на чолі з президентом «Асоціації U.C.M. – Italy» Паоло Брешиа. На заході були присутні регіональний представник, менеджер проекту Асоціації Олександр Колбаса, тьютори проекту Аліна Добреля та Анатолій Полосін.

Під час зустрічі обговорювались питання подальшого співробітництва між навчальними інституціями задля активізації професійної взаємодії та практичного співробітництва у сферах спільної діяльності.

Директор Дніпровського фахового коледжу радіоелектроніки Василь Тіхонов зазначив, що студенти матимуть змогу отримати професійний досвід, а також вдосконалити знання і навички володіння іноземними мовами.

Президент «Асоціаціі U.C.M. – Italy» Паоло Брешиа зауважив, що такий досвід буде безцінним для студентів, адже вони зможуть доторкнутися до італійської культури. Представники Асоціації дуже задоволені роботою українських студентів, адже вони працьовиті й кмітливі.

На офіційному рівні відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Дніпровським фаховим коледжем радіоелектроніки та «Асоціацією U.C.M. – Italy».

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6054

Залишити відповідь