Міжнародна співпраця та академічна мобільність

17 грудня 2021 року згідно з Меморандумом про співпрацю та партнерство з організації навчання та стажування  між  «Асоціацією U.C.M. – Italy» та Дніпровським фаховим коледжем радіоелектроніки  відбулась зустріч керівництва закладу освіти з представниками Асоціації.

Куратор проекту від закладу освіти Світлана Полякова подякувала італійській стороні за оперативну роботу із визначення перспективних напрямів співпраці з ДФКР, наголосивши, що в коледжі є багато спеціальностей, які можна залучити до програм з практичної підготовки та академічної мобільності, пропонованих «Асоціацією U.C.M. – Italy».

За угодою італійська сторона бере на себе витрати за проїзд, проживання, триразове харчування студентів упродовж практики в Італії та проводить безкоштовні курси з італійської мови. Вже з наступного тижня студенти матимуть можливість відвідувати курси італійської мови, найближчим часом буде проведено майстер-класи.

У Дніпровському фаховому коледжі радіоелектроніки завжди готові до реалізації нових проектів. Переконані, що дружні відносини між нашими організаціями мають перспективи розвитку у майбутньому, а спільні зусилля стануть поштовхом до реалізації задумів, які будуть цікавими як для «Асоціації U.C.M.– Italy», так і ДФКР.

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6068

Залишити відповідь