ДФКР Вітає переможців!

У Дніпровському фаховому коледжі радіоелектроніки відбулося вручення Сертифікатів переможцям і учасникам регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine за компетенцією «Мехатроніка».

WorldSkills Ukraine – це Всеукраїнський конкурс професійної майстерності, що спрямований на підвищення престижу інженерних професій. Він також є майданчиком для співпраці роботодавців, молоді, закладів освіти та органів влади. Наразі Україна є асоційованим членом WorldSkills International. Організація конкурсу на національному рівні стала можливою завдяки включенню України до міжнародної некомерційної асоціації WorldSkills International та підтримки бізнесу в організації конкурсу. Партнерами WorldSkills Ukraine є роботодавці та організації, що підтримують розвиток професійної освіти в Україні. 

Вперше конкурс WorldSkills Ukraine був проведений у 2016 році. Відтоді він проходить вже 6 років поспіль, все більше адаптуючись до міжнародних стандартів WorldSkills.

Рух WorldSkills International ставить перед собою такі завдання – підтримка обдарованої та талановитої молоді, яка демонструє значні досягнення у сфері робототехніки; підвищення статусу й стандартів підготовки кваліфікованих фахівців та популяризація технічних професій.

6 січня 2022 р. Директор коледжу Василь Тіхонов привітав учасників конкурсу з високими результатами та урочисто вручив Сертифікати переможцям і учасникам регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine за компетенцією «Мехатроніка» та викладачу коледжу, керівнику гуртка «Мобільна робототехніка» Юрію Кифоруку.

Студенти гідно представили ДФКР на конкурсі та отримали позитивні емоції, а головне – нових друзів

Бажаємо переможцям професійного і життєвого благополуччя, творчих злетів та примножувати славу Дніпровського фахового коледжу радіоелектроніки!

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6091

Залишити відповідь