Міжнародна співпраця у ДФКР

20 та 24 січня 2021р., згідно з двосторонньою угодою про партнерство з організації навчання та стажування  між  «Асоціацією U.C.M. – Italy» і Дніпровським фаховим коледжем радіоелектроніки, відбулась зустріч керівництва закладу освіти з представниками Асоціації.

20 та 24 січня поточного року молода команда «Асоціації U.C.M. – Italy» провела серію майстер-класів в рамках проекту EuroEst 2022 за програмою «Культура південної Італії».

Майстер-класи усе ширше використовуються в освітньому процесі як оригінальний та дієвий метод навчання. Крім того, застосування майстер-класів, як форми навчання, передбачає можливість проходження стажування або практики в установі, або організації, яку представляє фахівець. Проведення заходів такого формату є надзвичайно важливими та ефективними у подальшому навчанні здобувачів освіти.

Студенти ДФКР мали чудову можливість долучитися до участі у серії майстер-класів, проведених представниками Асоціації. Натхненні традиціями сонячної країни, учасники проекту наче здійснили справжню подорож до чарівної Італії !  Такі зустрічі відкривають великі можливості для міжнародної академічної мобільності та освітньої діяльності.

Щиро дякуємо представникам «Асоціації U.C.M. – Italy» за проведення майстер-класів та з нетерпінням чекаємо наступні зустрічі !

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6115

Залишити відповідь