Регіональний етап WORLDSKILLS UKRAINE

У ДФКР ВІДБУВСЯ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЕТАП
ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
WORLDSKILLS UKRAINE JUNIOR 
ЗА КОМПЕТЕНЦІЄЮ «МОБІЛЬНА РОБОТОТЕХНІКА»

11-12 січня поточного року в Дніпровському фаховому коледжі радіоелектроніки відбувся регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE у Дніпропетровській області за компетенцією «Мобільна робототехніка», в якому брали участь представники департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації та керівники навчальних закладів.

WorldSkills Ukraine – це Всеукраїнський конкурс професійної майстерності, що спрямований на підвищення престижу інженерних професій. Він також є майданчиком для співпраці роботодавців, молоді, закладів освіти та органів влади. Партнерами WorldSkills Ukraine є роботодавці та Департамент освіти і науки Дніпровської обладміністрації, Центр професійного розвитку (м. Дніпро) «Освітня траєкторія» та компанія 2d:3d.

WorldSkills Ukraine – найбільше в Україні змагання з професійних компетенцій. Фахівці в галузі робототехніки займаються складанням, установкою, програмуванням і обслуговуванням робототехнічних систем, а також виявляють і усувають несправності управління механічних і електричних частин робота.

До важливої події долучилися: заступниця голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб, директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олексій Полторацький,

начальниця управління науки вищої та професійної технічної освіти департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Любов Кравченко та консультант інформатичної галузі центру професійного розвитку «Освітня траєкторія» Дніпровської міськради Микола Кузічев. Дніпровський фаховий коледж радіоелектроніки представляв директор коледжу Василь Тіхонов. Проведення та організацію регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу координували співробітники ДФКР.

Здобувачі освіти ДФКР гідно представили Коледж на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності, демонструючи знання, практичні уміння та отримуючи безцінний досвід й необхідні компетенції.

 

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6120

Залишити відповідь