«Єднаймось заради дії»

20 жовтня 2022 року ГО «Два береги» (керівник Ірина Кобзєва) розпочала впровадження проєкту «Я ‒ РЕСУРС» для студентської молоді з числа громади м. Дніпро та ВПО, яка навчається у Дніпровському фаховому коледжі радіоелектроніки (директор Коледжу Василь Тіхонов). Проєкт проводиться за підтримки ГО «Десяте квітня», в рамках проєкту «Захист внутрішньо переміщених осіб, осіб, які постраждали від конфлікту та розширення прав та можливостей громади» у партнерстві з Агентством ООН у справах біженців в Україні. Партнерами проєкту виступили Департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації начальник управління науки, вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Любов Кравченко; Комунальний заклад вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради ректор Віктор Сиченко; Дніпровський державний коледж технологій та дизайну ‒ Тетяна Кожушкіна.

Метою проєкту є налагодження соціального діалогу між молоддю з числа місцевої громади м. Дніпро та ВПО; зниження рівень соціально-психологічної напруги серед молоді, надання ресурсної (психологічної) підтримки студентській молоді, яка навчається у Дніпровському фаховому коледжу радіоелектроніки.

Сьогодні студентська молодь долучилась до онлайн інтерактивного заходу «Єднаймось заради дії»

Молоді люди прийняли участь у груповій дискусії «Наша сила в єдності»; відпрацювали навички розуміння себе й інших людей, взаємин між людьми (вправа «Європейське купе»), опанували навички ефективного слухання, набули взаєморозуміння між молоддю з числа ВПО та місцевої громади (вправа «Від панаєхалі до ласкаво просимо»), відбулась активізація процесу самопізнання та самоактуалізації.

Чекаємо Вас вже наступного четверга. Тримаючи освітній фронт разом до перемоги!

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6504

Залишити відповідь