Молодіжний простір «МОЛОДЬ_ХАБ»

10 листопада у всесвітній день молоді ГО «Два береги» спільно з Агентством ООН у справах біженців в Україні та ГО «Десяте квітня» відкрила на базі Дніпровського фахового коледжу радіоелектроніки молодіжний простір «МОЛОДЬ_ХАБ».

Така знакова подія відбулась в рамках реалізації проєкту «Я-РЕСУС», метою якого є налагодження соціального діалогу між молоддю з числа місцевої громади м. Дніпро та ВПО; зниження рівень соціально-психологічної напруги серед молоді, надання ресурсної (психологічної) підтримки студентській молоді, яка навчається у Дніпровському фаховому коледжу радіоелектроніки.

Швидко плинув час і ми зустрічались зі студентською молоддю на інтерактивних заходах «Єднаймось заради дії», «Ми ‒ лідери змін», психологічному заході «Мріємо та діємо разом», на наших зустрічах з соціо-емоційної підтримки, а сьогодні учасників чекав ще один цікавий ресурсний захід «Мої емоції та мій ресурс».

Організатори проєкту підготували для учасників такий невеличкий подарунок у вигляді календарика пірамідки, що б у весь 2023 рік ми зустрічались у Молодіжному просторі на наших нових проєктах.

Міжнародні та українськи громадські організації, педагогічні працівники Дніпровського фахового коледжу радіоелектроніки, КЗВО «ДАНО» ДОР та співробітники Департаменту освіти та науки ОДА прикладають усіх зусиль, щоб українська молодь зростала освіченою, високоерудованою, доброю і мужньою. Ми працюємо, щоб наша молодь була впевнена у своєму майбутньому та жила у вільній, незалежній державі Україна.

 

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6555

Залишити відповідь