«Попереджений – означає захищений»

19 січня ГО “Два береги” розпочато освітній проєкт “Насильство – знаю, дію, захищаю”.
Мета проєкту: привернути увагу студентської молоді закладів фахової передвищої освіти м. Дніпра до проблеми запобігання домашньому насильству, рівних прав чоловіків та жінок, а також сприяти утвердженню ненасильницької ідеології в українському суспільстві взагалі, освітній сфері зокрема.

З числа студентів коледжу було створено команду у складі: 5 педагогічних працівників та 15 здобувачів освіти, які будуть залучені до участі у 4 інформаційних зустрічах.

Сьогодні пройшов інформаційний захід «Попереджений – означає захищений», метою якого було ознайомити учасників з поняттям «насильство» та його видами; сприяти усвідомленню учасниками проблем насильства у сучасному середовищі; розвивати вміння пошуку шляхів виходу із складної ситуації; формувати навички відповідальної поведінки; виховувати толерантність у ставленні до інших.

Інформаційний захід підготовлено та проведено у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки уряду Великої Британії. Думки, погляди та рекомендації, викладені у заході належать авторам(-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду Великої Британії.

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6631

Залишити відповідь