Програма ART OF RESILIENCE

Цей січень став справжнім зарядом креативності для команди студентів Дніпровського фахового коледжу радіоелектроніки! Ані блекаути, ані обстріли не змогли стати тому на заваді.

11 здобувачів освіти мали круту нагоду провести два тижні у колі однодумців, опановуючи нові навички у зимовому креативному онлайн таборі ART OF RESILIENCE . 

Смірнова Аліна, Куприченков Костянтин, Галушко Роман, Паламарчук Марія, Кірієнко Наталія, Волобуєва Олександра, Ялтанець Михайло, Рубан Андрій, Соколовський Максим, Роскосенко Костянтин, Ващук Дмитро разом з куратором команди Іриною Кобзєвою опановували: мистецтво фотографії, стоп моушн, створення коміксів, створення AR-об’єктів, створення крутого відеоконтенту, мистецтво графічного дизайну.

А ось і відгуки учасників проєкту:

Куприченков Костянтин: «За допомогою цього проекту, я дізнався і знайшов багато цікавої інформації, весело та з цікавістю витратив час».

Галушко Роман: «Цей кемп став для мене мотиваційною хвилею у мистецтві, я дізнався багато нового і цікавого, дізнався про життя відомих митців, які творять упродовж усього життя».

Марія Паламарчук: «Я приймаю участь у кемпі «Мистецтво стійкості». Я намалювала ілюстрацію, яка напряму зв’язана зі мною та з багатьма українськими дівчинами, у яких хлопці пішли захищати наш народ та нашу країну. Мене дуже захопив цей курс та надихнув на те, щоб намалювати цей малюнок, де дівчина заради любові теж встає на захист вітчизни та своїх рідних. В душі вона б мабуть хотіла втекти, разом з коханим (як показано на задньому плані), але не дивлячись на це вона все ж таки незламна та нездоланна, витримує усі перешкоди та бореться за любов, за життя. Особисто щиро дякую Вам за такий чудовий та корисний курс, було дуже цікаво! Рада, що долучилася)».

Волобуєва Олександра: «Мені все дуже сподобалося. Дуже приємні спікери, колектив, команда. Було цікаво слухати, як розповідали про своє життя, про свій шлях, надавали увагу ще й нам, глядачам, відповідали на наші запитання і одарювали нас своїми посмішками. Як вони розповідали, я з захопленням слухала їх, що аж самій захотілося зробити якісь такі гарні фото, малюнки, відео. Велике Вам дякую за таку нагоду!».

Кірієнко Наталія: «Проводити час у кемпі Незламності було неймовірним досвідом. Ведучі професіонали своєї справи, які просто та цікаво словами розповідають про складні речі і питання мистецтва у будь-яких його виглядах. Дуже радий був провести час у цьому кемпі та дізнатися багато чого нового. Дуже дякую Вам за кураторство нашого кемпінгу!)».

Смірнова Аліна: «За допомогою цього проекту , я дізналася багато чого цікавого та нового!».

Ялтанець Михайло: «Проект мені дуже сподобався. Було цікаво та дуже інформативно».

Рубан Андрій: «Я дуже радий, що попав на проект тому що провів свій час з заохоченням і багато нових речей дізнався для себе».

Спікерами зимового кемпу від GoGlobal були:

Анни Квач, фотографині про любов до себе, прагнення до нового досвіду та вражень!

Поля Запольська: стоп моушн аніматорка. За освітою кінорежисерка, але ще під час навчання захопилась анімацією і вирішила поєднувати самоосвіту з практикою. Працювала як у студії, так і на фрилансі, мала освітню подорож студіями Польщі, Латвії та Естонії. Минулого року закінчила курс StopmoLab від Momakin.

Віра Кордоба: художниця, ілюстраторка, дизайнерка у видавництві UA Comix. З-поміж усіх можливих професій вибрала найцікавішу – створювати мальописи.

Олександр Трегуб: співзасновник та СЕО онлайн-інституту Projector, дизайнер, видавець, викладач. Projector щорічно навчає тисячі спеціалістів з дизайну, маркетингу, програмування та ін. Серед продуктів інституту – відеобібліотека, журнал Telegraf, конференція Krupa, благодійна фундація.

Влад Василькевич розказав, як створювати AR-об’єкти та лінзи.

Марія Сіліч та Юрій Рознатовський руйнуватимуть стереотипи та міфи щодо доповненої реальності.

Максим Кучер відповів на питання щодо доповненої реальності.

Валерій Ліфіренко, автор YouTube каналу “Валера і”, режисер/аніматор.

Ксенія Ліщенко: викладачка Visual Arts IB DP program в AISU, вчителька курсів малювання в Творча Школа 33 Арт. Ксенія має більше 10 років досвіду роботи з дітьми та дорослими.

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6635

Залишити відповідь