НЕЗЛАМНІ

Команда Дніпровського фахового коледжу радіоелектроніки «Незламні» брала участь у другому обласному етапі Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»). Гра проводилася з метою виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками.

Склад команди коледжу: Бойко Вікторія, Богданова Анна, Васильєва Милана, Дячук Богдан, Заскока Поліна, Коваль Максим, Качарян Карен, Рубанов Богдан, Шимченко Всеволод, Черкасов Микита, Якименко Тимофій.

На базі коледжу здобувачі освіти сумлінно готувались до участі у грі, активно та відповідально виконували поставленні завдання виховників:

  1. Викладача предмету «Захист України» Чалого С.О.:
    • підготовка до конкурсу строю та пісні «Впоряд»;
    • розбирання та збирання зброї (АК-74);
    • виконанням роєм маршової патріотичної пісні;
    • тренування з медично-рятувальних вправ комплексу «Козацька безпека»; стрільби з ПГ, змагання «Пластун».
  2. Викладача фізичної культури Благовещенської В.В. – тренування з фізкультурно – спортивного комплексу вправ «Козачий гарт».

Також у підготовці команди у змаганнях брали участь: викладач Історії України Андрос Д.С. – готувала учасників змагань до участі у грі-вікторині «Відун», культорганізатор коледжу Крилова О.А. – творчо-мистецький комплекс, медична сестра коледжу Таргонь Е.В. – надання першої медичної допомоги.

Під час підготовки до гри, яка тривала більше двох місяців, здобувачі освіти відпрацьовували навички з тактичної, вогневої, стройової та воєнно-медичної підготовки. Вчилися орієнтуватися на місцевості та пересуватися за магнітним азимутом. Вивчали історію України та традиції Збройних сил України. Покращували свою фізичну підготовку. Заняття проводилися також на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Керівництво коледжу привітало команду за позитивні результати у змаганнях, учасникам були вручені значки та оголошено подяку від коледжу.

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/6942

Залишити відповідь