Author's posts

Список рекомендованих: 5.05090304 (1 хвиля)

          Дніпропетровський радіоприладобудівний коледж                             Список рекомендованих           Форма навчання: Денна     Освітньо кваліфікаційний рівень: Молодший спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти     Структурний підрозділ:       Шифр та назва напряму:         Шифр та назва спеціальності: 5.05090304 виробництво апаратури автоматичного електрозв’язку     Спеціалізація:       Хвиля: 1   …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/1654

Список рекомендованих: 5.05090306 (1 хвиля)

          Дніпропетровський радіоприладобудівний коледж                             Список рекомендованих           Форма навчання: Денна     Освітньо кваліфікаційний рівень: Молодший спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти     Структурний підрозділ:       Шифр та назва напряму:         Шифр та назва спеціальності: 5.05090306 монтаж, технічне обслуговування і ремонт обладнання радіозв`язку,радіомовлення та телебачення     Спеціалізація:       Хвиля: 1   …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/1652

Список рекомендованих: 5.05080201 (1 хвиля)

          Дніпропетровський радіоприладобудівний коледж                             Список рекомендованих           Форма навчання: Денна     Освітньо кваліфікаційний рівень: Молодший спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти     Структурний підрозділ:       Шифр та назва напряму:         Шифр та назва спеціальності: 5.05080201 конструювання, виробництво та технічне обслуговування виробів електронноїтехніки     Спеціалізація:       Хвиля: 1   …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/1650

Список рекомендованих: 5.05010201 (1 хвиля)

        Дніпропетровський радіоприладобудівний коледж                           Список рекомендованих         Форма навчання: Денна   Освітньо кваліфікаційний рівень: Молодший спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти   Структурний підрозділ:     Шифр та назва напряму:       Шифр та …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/1648

Список рекомендованих: 5.05090101 (1 хвиля)

        Дніпропетровський радіоприладобудівний коледж                           Список рекомендованих                                                   Форма навчання: Денна   Освітньо кваліфікаційний рівень: Молодший …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/1646

Результати іспиту: Група № 7-9-Д

Результати іспиту: Група № 7-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З української мови З математики 1. Бугайчук Станіслав Романович 10  4 2. Губернаторова Оксана Вячеславівна 2 не допущено  3. Журба Геннадій Геннадійович 7 6  4. Котенко Владислав Андрійович 8 4  5. Кущевський Владислав Олександрович 10 7  6. Сачук Валентин Олегович 8 6  7. Тихонов Сергій …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/1618

Результати іспиту: Група № 4-9-Д

Результати іспиту: Група № 4-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З математики З української мови 1. Алієв Олександр Олексійович 8  6 2. Берда Людмила Сергіївна 7 6  3. Білий Владислав Олегович 5 9  4. Воронін Сергій Олегович 6 7  5. Глазичева Аліна Віталіївна 8 6  6. Донченко Олег Олександрович 9 7  7. Єгоров Владислав …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/1612

Результати іспиту: Група № 3-9-Д

Результати іспиту: Група № 3-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З математики З української мови 1. Барило Максим Олександрович 8  6 2. Броцький Олександр Валерійович 8 10  3. Бубнов Валентин Валерійович 6 6  4. Войтенко Микита Олександрович 9 9  5. Галимічев Антон Євгенійович 6 6  6. Гвоздов Богдан Юрійович 7 10  7. Гудименко Дмитро …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/1610

Результати іспиту: Група № 2-9-Д

Результати іспиту: Група № 2-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З математики З української мови 1. Бабарикін Микола Миколайович 8 6 2. Бучок Герман Романович 5 5 3. Горбатюк Денис Олександрович 5 6 4. Гринько Олександр Володимирович 8 8 5. Денисюк Дарія Володимировна 6 8 6. Зайцева Крістіна Юріївна 5 9 7. Ільїн Олексій Володимирович …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/1607

Результати іспиту: Група № 1-9-Д

Результати іспиту: Група № 1-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З української мови З математики 1. Азізов Аскар Махір огли 7  6 2. Алексеєв Владислав Олександрович 7  9 3. Асадчий Дмитро Сергійович 4  8 4. Борода Дмитро Геннадійович 9  7 5. Васильєв Гліб Валерійович 9  9 6. Веклич Антон Васильович 5  8 7. Гавриленко Костянтин …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/1605

Читати далі