Tag: екзамен

Розклад екзаменів на І семестр 2015-2016 н.р. (06.01 – 11.01)

0 Група 06.01.2016 07.01.2016 08.01.2016     11.01.2016 Середа Четвер П’ятниця     Понеділок 31           Історія України           Домніна Г.С.           Консультація 8.00           Екзамен 10.00           402 уад. 17         …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/2673

Розклад екзаменів на ІI семестр 2014-2015 н.р. (22.06 – 27.06)

0  З 22 червня по 27 червня З 15 червня по 21 червня Група 22.06.2015 23.06.2015 24.06.2015 25.06.2015 26.06.2015 27.06.2015 Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота 17 Фізика Фізика         (ДЕРЖ) (ДЕРЖ)         Махинько С.В. Махинько С.В.         Консультація 9.00 Екзамен 9.00         …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/2372

Розклад екзаменів на ІI семестр 2014-2015 н.р. (15.06 – 21.06)

0 З 15 червня по 21 червня   З 22 червня по 27 червня Група 15.06.2015 16.06.2015 17.06.2015 18.06.2015 19.06.2015 20.06.2015 21.06.2015 Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя 17 Математика   Інформатика Інформатика       Коваль І.А.   Житченко І.М. Житченко І.М.       Консультація 8.00   Консультація Екзамен       …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/2369

Результати іспиту: Група № 7-9-Д

0 Результати іспиту: Група № 7-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З української мови З математики 1. Бугайчук Станіслав Романович 10  4 2. Губернаторова Оксана Вячеславівна 2 не допущено  3. Журба Геннадій Геннадійович 7 6  4. Котенко Владислав Андрійович 8 4  5. Кущевський Владислав Олександрович 10 7  6. Сачук Валентин Олегович 8 6  7. Тихонов …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/1618

Результати іспиту: Група № 4-9-Д

0 Результати іспиту: Група № 4-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З математики З української мови 1. Алієв Олександр Олексійович 8  6 2. Берда Людмила Сергіївна 7 6  3. Білий Владислав Олегович 5 9  4. Воронін Сергій Олегович 6 7  5. Глазичева Аліна Віталіївна 8 6  6. Донченко Олег Олександрович 9 7  7. Єгоров …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/1612

Результати іспиту: Група № 3-9-Д

0 Результати іспиту: Група № 3-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З математики З української мови 1. Барило Максим Олександрович 8  6 2. Броцький Олександр Валерійович 8 10  3. Бубнов Валентин Валерійович 6 6  4. Войтенко Микита Олександрович 9 9  5. Галимічев Антон Євгенійович 6 6  6. Гвоздов Богдан Юрійович 7 10  7. Гудименко …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/1610

Результати іспиту: Група № 2-9-Д

0 Результати іспиту: Група № 2-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З математики З української мови 1. Бабарикін Микола Миколайович 8 6 2. Бучок Герман Романович 5 5 3. Горбатюк Денис Олександрович 5 6 4. Гринько Олександр Володимирович 8 8 5. Денисюк Дарія Володимировна 6 8 6. Зайцева Крістіна Юріївна 5 9 7. Ільїн Олексій …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/1607

Результати іспиту: Група № 1-9-Д

0 Результати іспиту: Група № 1-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З української мови З математики 1. Азізов Аскар Махір огли 7  6 2. Алексеєв Владислав Олександрович 7  9 3. Асадчий Дмитро Сергійович 4  8 4. Борода Дмитро Геннадійович 9  7 5. Васильєв Гліб Валерійович 9  9 6. Веклич Антон Васильович 5  8 7. Гавриленко …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/1605

Результати іспиту: Група № 6-9-Д

0 Результати іспиту: Група № 6-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З української мови З математики 1. Безбоков Микита Андрійович не з’явився  не допущено 2. Воронов Ілля Миколайович 8 5  3. Зоріна Ірина Олександрівна 7 4  4. Ковачевич Григорій 8 5  5. Котюков Олексій Олександрович 8 4  6. Кочмарьов Микита Михайлович 8 10  7. …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/1616

Результати іспиту: Група № 5-9-Д

0 Результати іспиту: Група № 5-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З української мови З математики 1. Атрошенко Олександр Андрійович 9  9 2. Бабич Максим Павлович 8  7 3. Берковський Євген Михайлович 8  6 4. Бухтіяров Денис Павлович 7  8 5. Василенко Олег Олексійович 4  4 6. Капінос Стефан Августинович 7  7 7. Кірюхін Геннадій …

Continue reading

Permanent link to this article: https://www.kre.dp.ua/posts/1614

Читати далі