Tag: оцінки

Тра 22

Міжнародний проект у коледжі (РІSA-2018)

16.05.2017 р. Дніпропетровський радіоприладобудівний коледж прийняв участь у міжнародному пілотному проекті оцінювання якості освіти РІSA-2018. Метою цього проекту є оцінювання того, наскільки 15-річні особи, які здобувають загальну освіту, володіють компетентностями, необхідними для повноцінної участі в житті суспільства, а також надання країнам даних для прийняття важливих рішень у галузі освіти. Досягнення цієї мети сприяє визначенню орієнтирів …

Continue reading »

Permanent link to this article: /posts/3836

Лип 31

Результати іспиту: Група № 7-9-Д

Результати іспиту: Група № 7-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З української мови З математики 1. Бугайчук Станіслав Романович 10  4 2. Губернаторова Оксана Вячеславівна 2 не допущено  3. Журба Геннадій Геннадійович 7 6  4. Котенко Владислав Андрійович 8 4  5. Кущевський Владислав Олександрович 10 7  6. Сачук Валентин Олегович 8 6  7. Тихонов Сергій …

Continue reading »

Permanent link to this article: /posts/1618

Лип 29

Результати іспиту: Група № 4-9-Д

Результати іспиту: Група № 4-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З математики З української мови 1. Алієв Олександр Олексійович 8  6 2. Берда Людмила Сергіївна 7 6  3. Білий Владислав Олегович 5 9  4. Воронін Сергій Олегович 6 7  5. Глазичева Аліна Віталіївна 8 6  6. Донченко Олег Олександрович 9 7  7. Єгоров Владислав …

Continue reading »

Permanent link to this article: /posts/1612

Лип 29

Результати іспиту: Група № 3-9-Д

Результати іспиту: Група № 3-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З математики З української мови 1. Барило Максим Олександрович 8  6 2. Броцький Олександр Валерійович 8 10  3. Бубнов Валентин Валерійович 6 6  4. Войтенко Микита Олександрович 9 9  5. Галимічев Антон Євгенійович 6 6  6. Гвоздов Богдан Юрійович 7 10  7. Гудименко Дмитро …

Continue reading »

Permanent link to this article: /posts/1610

Лип 28

Результати іспиту: Група № 2-9-Д

Результати іспиту: Група № 2-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З математики З української мови 1. Бабарикін Микола Миколайович 8 6 2. Бучок Герман Романович 5 5 3. Горбатюк Денис Олександрович 5 6 4. Гринько Олександр Володимирович 8 8 5. Денисюк Дарія Володимировна 6 8 6. Зайцева Крістіна Юріївна 5 9 7. Ільїн Олексій Володимирович …

Continue reading »

Permanent link to this article: /posts/1607

Лип 27

Результати іспиту: Група № 1-9-Д

Результати іспиту: Група № 1-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З української мови З математики 1. Азізов Аскар Махір огли 7  6 2. Алексеєв Владислав Олександрович 7  9 3. Асадчий Дмитро Сергійович 4  8 4. Борода Дмитро Геннадійович 9  7 5. Васильєв Гліб Валерійович 9  9 6. Веклич Антон Васильович 5  8 7. Гавриленко Костянтин …

Continue reading »

Permanent link to this article: /posts/1605

Лип 26

Результати іспиту: Група № 6-9-Д

Результати іспиту: Група № 6-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З української мови З математики 1. Безбоков Микита Андрійович не з’явився  не допущено 2. Воронов Ілля Миколайович 8 5  3. Зоріна Ірина Олександрівна 7 4  4. Ковачевич Григорій 8 5  5. Котюков Олексій Олександрович 8 4  6. Кочмарьов Микита Михайлович 8 10  7. Кузнецов …

Continue reading »

Permanent link to this article: /posts/1616

Лип 25

Результати іспиту: Група № 5-9-Д

Результати іспиту: Група № 5-9-Д   № п.п. Прізвище, ім’я, по батькові З української мови З математики 1. Атрошенко Олександр Андрійович 9  9 2. Бабич Максим Павлович 8  7 3. Берковський Євген Михайлович 8  6 4. Бухтіяров Денис Павлович 7  8 5. Василенко Олег Олексійович 4  4 6. Капінос Стефан Августинович 7  7 7. Кірюхін Геннадій Олександрович …

Continue reading »

Permanent link to this article: /posts/1614